w

Kolejne łózka na oddziały dziecięce przekazane przez fundację Ronalda McDonalda (kurierlubelski.pl)

Łącznie już 28 łózek trafiło do szpitala dziecięcego w Lublinie. Poprzednio wylądowały one już na oddziałach Onkologii, Hematologii oraz Transplantologii. Obecnie kolejnych 8 trafiło na Pediatrię, Oddziale Chorób Płuc oraz Reumatologii. Jak mówi sam dyrektor szpitala, to bardzo ważny i cenny podarek dla małych pacjentów szpitala oraz ich rodziców. 

Chorujące dziecko to dla rodzica zawsze ogromna tragedia. Pobyt w szpitalu jest często trudny dla rodziców i dziecka ze względów organizacyjnych, jak i emocjonalnych. Szpitale, choć starają się możliwie ułatwić pobyt rodziców na miejscu, to często nie są w stanie. Takie lekkie, składane i łatwe w czyszczeniu łóżko, jakie przekazała fundacja do szpitala, jest świetnym rozwiązaniem dla rodziców. Ich obecność przy chorym dziecku jest niezmiernie ważna, chociażby ze względów terapeutycznych. Umożliwienie im godnego odpoczynku przy łóżku dziecka jest najlepszym udogodnieniem.  

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Mentor

Opublikowane przez Spotterka

Lata członkostwaAutor wpisówTwórca wideoTwórca osadzeń

Dodaj komentarz

Charytatywny kiermasz razem z akcją "ZdrowiejeMy" (zielonagora.naszemiasto.pl)

Dzięki obywatelskiemu zatrzymaniu, złapano kolejnego pedofila (dziennikbaltycki.pl)