w

Ceniony nauczyciel muzyki z Lublina oskarżony o molestowanie dziewczynek podczas lekcji (www.fakt.pl)

Jan K. (82 l.) to ceniony nauczyciel muzyki, który był nagradzany za swoją pracę z dziećmi. Niestety, po ponad 50 latach pracy pojawiły się oskarżenia o molestowanie seksualne ze strony kilkunastu młodych kobiet. Aktualnie, Jan K. Szykuje się do wizyty przed Sądem Rejonowym w Lublinie.

Jan K. od dekad uczył muzyki w lubelskich placówkach edukacyjnych i ogniskach muzycznych, zdobywając uznanie i odznaczenia. Jednakże matka molestowanych dziewcząt opowiada, że jej córki, które były jego uczennicami, pewnego dnia zaczęły się dziwnie zachowywać, pomimo że na początku były zadowolone z zajęć. Okazało się, że Jan K. dotykał jedną z córek, tłumacząc się, że jest to potrzebne podczas lekcji.

Córki opowiedziały swojej matce, że nauczyciel często dotykał je w niewłaściwy sposób, wkładając ręce pod bluzki i między nogi. Jednak z początku nie chciały o tym mówić rodzicom. Kiedy jedna z dziewcząt wreszcie się przyznała, okazało się, że inne uczennice również padły jego ofiarami. Wszystkie zeznały, że podczas prywatnych lekcji Jan K. je molestował.

Jedna z ofiar opisywała, że podczas nauki gry na flecie Jan K. wkładał jej palec do ust, robiąc nim nieodpowiednie gesty. Oskarżenia dotyczyły także innych dziewczynek, które twierdziły, że Jan K. nadużywał swojej pozycji podczas lekcji.

Warto zaznaczyć, iż wygląda też na to, że Jan K. wybierał uczennice według określonych kryteriów, a większość z nich była grzecznymi blondynkami. Kiedy dziewczęta wchodziły w okres dojrzewania, tracił nimi zainteresowanie.

Do molestowania miało dojść kilka lat temu. Obecnie Jan K. usłyszał już zarzuty i czeka na rozprawę w sądzie. Oskarżony nie przyznaje się do winy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Niebezpieczny wypadek z udziałem autolawety pod Nowym Jaromierzem (gazetalubuska.pl)

W Gdańsku zatrzymano cztery osoby w związku z zabójstwem 59-latka (dziennikbaltycki.pl)