w

Niebezpieczny wypadek z udziałem autolawety pod Nowym Jaromierzem (gazetalubuska.pl)

Dnia 28 września w miejscowości Nowy Jaromierz doszło do poważnego zderzenia autolawety z osobówką. Z powodu wypadku powstały duże utrudnienia w ruchu, a podróżujący kierowcy musieli uzbroić się w cierpliwość.

Jak relacjonuje st. kpt. Piotr Kowalski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze, niebezpieczne zdarzenie miało miejsce we czwartek około godziny 10:00 na drodze wojewódzkiej nr 314, gdzie samochód osobowy zderzył się z autolawetą.

Strażacy musieli dostać się do pojazdu przy pomocy sprzętu hydraulicznego

Do działań przystąpili strażacy, którzy zgłosili dwie poszkodowane osoby na miejscu zdarzenia. W przypadku jednej z osób strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych, żeby ją bezpiecznie wyciągnąć ze zniszczonego pojazdu. Poszkodowani zostali przekazani w ręce medyków pogotowia ratunkowego.

Z powodu wypadku na odcinku DW314 pomiędzy Nowym Jaromierzem a Kargową wystąpiły utrudnienia w ruchu. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają okoliczności i przyczynę zdarzenia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Dariusz Matecki ujawnia swoją opinię o referendum i pytaniach referendalnych (gs24.pl)

Ceniony nauczyciel muzyki z Lublina oskarżony o molestowanie dziewczynek podczas lekcji (www.fakt.pl)