w

Były wojewoda z PiS podpisał się na godle nad wejściem do urzędu wojewódzkiego w Szczecinie (www.rmf24.pl)

Na godle umieszczonym nad wejściem do urzędu wojewódzkiego w Szczecinie pojawił się napis „Wojewoda zachodniopomorski Z.B.” Inicjały na godle oznaczają Zbigniewa Boguckiego, który jest byłym wojewodą i obecnym posłem PiS.

Paweł Żuchowski, korespondent RMF FM w USA, który wcześniej pracował w Szczecinie, zauważył ten napis i podzielił się informacją na swoim profilu na X. Podczas remontu budynku na godle nad wejściem pojawiły się inicjały, których nie można dostrzec z poziomu ulicy.

Napis „Wojewoda zachodniopomorski Z.B.” jest widoczny tylko z określonej wysokości lub przy użyciu specjalistycznego sprzętu fotograficznego. Inicjały odnoszą się do Zbigniewa Boguckiego, który pełnił funkcję wojewody w czasie remontu budynku.

Nowy wojewoda, Adam Rudawski, początkowo myślał, że to fałszywa informacja. Jednak po zweryfikowaniu potwierdził jej prawdziwość. Następnie skrytykował działania poprzednika, twierdząc, że jest to wyraźny przejaw braku skromności. Zapowiedział też, że napis zostanie usunięty.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

16-latka zmuszona do przeprosin i dotkliwie pobita przez dwie nastolatki w Poznaniu (gloswielkopolski.pl)

Wybuch w samochodzie w Zielonej Górze. 39-letni kierowca zginął w płomieniach (www.rmf24.pl)