w

16-latka zmuszona do przeprosin i dotkliwie pobita przez dwie nastolatki w Poznaniu (gloswielkopolski.pl)

Do dramatycznej sytuacji doszło w Poznaniu, gdzie nastolatka została brutalnie pobita przez dwie rówieśniczki. W internecie pojawiło się nagranie z incydentu. Policja prowadzi śledztwo.

Na nagraniu opublikowanym przez profil poznan_moment można dostrzec, jak 16-latka zmuszana jest do przeprosin, a następnie bita przez dwie nastolatki. Po wszystkim sprawczynie uciekły z miejsca zdarzenia.

Po zobaczeniu nagrania policjanci rozpoczęli działania w celu identyfikacji uczestników zdarzenia.

Według informacji incydent miał miejsce 1 czerwca na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej i Rybaki. Funkcjonariusze ustalili tożsamość sprawczyń, którymi są dwie nastolatki w wieku 15 i 16 lat. 16-latka została już zatrzymana przez policję.

Matka poszkodowanej dziewczyny złożyła oficjalne zawiadomienie na komisariacie, a policja poinformowała sąd rodzinny, który zdecyduje o dalszych krokach. Jedna z napastniczek miała już wcześniej problemy z prawem.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

6 komentarzy

 1. Pytanie kluczowe dlaczego nikt nie pomógł? To samo centrum!
  Dla gówniary która już fikała wcześniej dekapitacja, bo nic z tego nie będzie, a dla drugiej kopanie rowów przez rok i 100 tys. zł odszkodowania do zapłaty, oraz obecność obowiązkowa przy dekapitacji partnerki w zbrodni, by widziała co ją czeka przy kolejnym takim zachowaniu, tylko tak możemy przywrócić bezpieczeństwo w kraju.

  • Szymon Klimczak niczego się nie nauczy, a ludzie to nie ludzie, w większości ameby z łbem w komórce i bez jakichkolwiek uczuć wyższych, chęci pomocy, empatii niestety.
   Prawa w tym kraju brak, sprawiedliwości również.
   Nic jej nie zrobią, poprawczak to Maks co może spotkać takie ścierwo, a tam tylko może się pogorszyć, bo nikogo w tym kraju jeszcze skutecznie nie zresocjalizowano…
   W Niemczech 2 dziewczynki poniżej 14 lat zadzgaly koleżankę nożem uprzednio sprawdzając w internecie jak to skutecznie zrobić i zadaly kilkadziesiąt pchniec.
   Nawet do poprawczaka nie pójdą, bo prawo nie przewiduje nic dla tak młodych osób.
   Jestem za zniesieniem wieku w takich przypadkach i zaostrzeniem prawa, za napaść, naruszenie nietykalności cielesnej, stworzenie zagrożenia eliminacja ze społeczeństwa, tylko takie kary i ich nieuchronnosc mogłyby ten zdegenerowany świat poprawić i przywrócić poczucie bezpieczeństwa.

10-letnia dziewczynka wyskoczyła z balkonu. Chciała jak najszybciej dostać się na plac zabaw (www.o2.pl)

Były wojewoda z PiS podpisał się na godle nad wejściem do urzędu wojewódzkiego w Szczecinie (www.rmf24.pl)