w

Burmistrz Zakopanego o zmianach w TVP i ich wpływie na „Sylwestra Marzeń” (www.onet.pl)

Burmistrz Zakopanego, Leszek Dorula zaznaczył, że obecnie losy „Sylwestra Marzeń” zależą wyłącznie od władz TVP. Dorula poinformował, że w najbliższym czasie zapadną różne decyzje, jakie podejmie stacja telewizyjna, w tym także ta dotycząca imprezy sylwestrowej TVP w Zakopanem.

Od momentu, gdy przejęto TVP, jeszcze żaden przedstawiciel władz miasta nie skontaktował się w sprawie koncertu. Jednak burmistrz Zakopanego zaznaczył, że umowy zostały już podpisane i obowiązkiem obu stron jest ich dotrzymanie. Pomimo że w stacji wprowadzono zmiany, a przygotowania do sylwestrowej sceny na Równi Krupowej trwają, jak na tę chwilę TVP nie odezwała się jeszcze w tej kwestii.

Dorula zaznaczył, że umowy z artystami podpisuje TVP, natomiast miasto Zakopane odpowiada jedynie za zapewnienie bezpieczeństwa oraz porządku po wydarzeniu. Liczba zgłoszonych uczestników imprezy wynosi 30 tysięcy osób. Jednak jak co roku na terenach przyległych bawi się znacznie więcej ludzi. Na profilu TVP2 codziennie publikowane są nazwiska artystów, którzy wystąpią na sylwestrowym koncercie.

Aktualnie nie ma sygnałów wskazujących na odwołanie „Sylwestra Marzeń”. Warto dodać, że jeszcze kilka tygodni temu wydarzenie to stało pod znakiem zapytania. Jednak ostatecznie stacja podpisała umowę z Zakopanem na organizację imprezy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Pomorscy strażacy przeprowadzili 225 interwencji w Boże Narodzenie. Ponad 2 tys. osób bez prądu (dziennikbaltycki.pl)

Unikato najbrzydszym budynkiem w Katowicach? (www.slazag.pl)