w

Budowa pierwszego hotelu marki Hilton w Szczecinie (investmap.pl)

Szczecin przygotowuje się do otwarcia pierwszego hotelu znanej marki Hilton. Projekt został opracowany przez pracownię AGK Architekci AW, która specjalizuje się w projektach dla branży hotelarskiej.

Hampton by Hilton Szczecin East otworzy swoje podwoje jeszcze w tym roku, między III a IV kwartałem. Natomiast pierwsze rezerwacje pokoi będą możliwe od 2 września.

Hotel powstaje przy ul. Struga, gdzie ma być pierwszym obiektem marki Hilton w Szczecinie. Jak wiadomo, Szczecin jest siódmym co do wielkości miastem w Polsce, a do tego charakteryzuje się dużym portem morskim oraz dogodnymi połączeniami transportowymi.

Hilton pojawi się w centrum handlowej dzielnicy Szczecina, po wschodniej stronie Odry, gdzie będzie oferować 103 pokoje gościnne. Oprócz standardowych udogodnień, takich jak centrum biznesowe i fitness, powstanie również restauracja włoska i sala konferencyjna.

Inwestorem jest spółka HBH Struga, a projekt przygotowała pracownia AGK Architekci AW Sp. z o.o.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Wjechali na quadach do lasu w Nadleśnictwie Turek. Zlokalizował ich dron strażników leśnych (epoznan.pl)

Zielona Góra inwestuje w Zieloną Farmę – ogród, kuchnia polowa, pasieki i krowy terapeutki (gazetalubuska.pl)