w

LOLLOL TragediaTragedia

Brak zainteresowania „Ucztą na wynos z Sanah” w sklepach sieci Żabka. Produkty lądują na śmietniku (i.pl)

Sanah, obecnie jedna z najbardziej cenionych artystek, niedawno podjęła współpracę z siecią sklepów Żabka. Niestety, jej autorsko podpisane foccacio, kanapki i sałatki nie zdobywają zbyt dużej popularności wśród klientów. I w rezultacie znaczna większość tych produktów wyrzucana jest na śmietnik.

Sanah, która obecnie jest jedną z najwybitniejszych artystek na polskiej scenie muzycznej, zdobywa ostatnio coraz większą uwagę publiczności dzięki współpracy przy filmie „Akademia Pana Kleksa”. Ponadto artystka zdecydowała się także na partnerstwo ze sklepami Żabka, gdzie oferowane są produkty sygnowane jej imieniem.

Te specyficzne artykuły spożywcze, takie jak focaccio, sałatki czy kanapki, wyróżniają się nietypowym połączeniem składników. Przyrządzane są z takich składników jak ananas, szynka, mozzarella, papryka, a także z „nutką róży”, która jest motywem przewodnim reklamy artystki.

Pracownicy Żabki ujawniają, że mimo artystycznego podpisu, produkty te nie cieszą się zainteresowaniem klientów i często trafiają na śmietnik. Użytkownicy na mediach społecznościowych, głównie na TikToku, potwierdzają, że „uczta Sanah” jest trudna do sprzedania.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

209 komentarzy

 1. To że ktoś jest znany nie oznacza że jest w stanie każdy gówniany produkt, zmonetyzować bazując tylko na popularności a nie na jakości, produkty gówniane to i sprzedaż słaba, to samo dzieje się ze spółka Palikota, Wojewódzkiego i Czechowskiego produkt drogi i średni smakowo i spółka leży.

 2. bo do żabki się chodzi po piwo i hotdogi 😄 czasem chipsy, a na tych wynalazkach franczyzobiorcy będą tylko tracić, bo żabka będzie wymuszać aby regularnie to kupowali do swoich sklepów.

  Poza tym jeśli Sanah to najwybitniejsza obecnie polska artystka 😂😂, no to mamy na prawdę trudne czasy na naszej scenie rozrywkowej.

 3. Zeby tylko produkty sanah szly na śmietnik 🤣 w zabkach codziennie wyrzuca sie worki z jedzeniem i to duze worki❗Sieci to nie interesuje. Tak czy siak dostępność wymagają wiec biedny franczyzobiorcy musza zamawiać jedzenie ktorym klienci nie sa zainteresowani…nie wspominając o cenach

  • Zibi Koperek to że wezmę świetny utwór na repertuar nie znaczy że będzie on świetnie wykonany… Do tego trzeba mieć jeszcze talent a ona ma taki sam talent do śpiewania jak świnia do latania …
   Wielka mi artystka brać czyjeś teksty w tym wypadku znanych polskich pisarzy i próbować je nieudolnie śpiewać …

 4. Wczoraj kupiłam jakąś bułę nie pamiętam nazwy…było napisane szynka, ser mocarella, ketchup że samkiem różanym…serio! Życie mnie tak nauczyło żeby jedzenie nie wyrzucać…wracałam z pracy pani w zabie zrobiło mi to na ciepło…dwa gryzy No i nie dałam rady…ohyda

Brutalny atak 17-latka na 12-latka pod Krakowem. Sprawca rozkazał ofierze, aby uklękła i całowała jego buty (gazetakrakowska.pl)

Stanisław Żaryn: Zarzuty wobec CBA mają na celu likwidację tej instytucji (i.pl)