w

Bojkot 30-lecia Radia Szczecin. Nikt nie chciał „pocałunku śmierci” z pisowskim prezesem (www.onet.pl)

Uroczystość obchodów 30-lecia Polskiego Radia Szczecin zakończyła się totalną porażką, ponieważ większość pracowników zbojkotowała całe wydarzenie. Jak sami stwierdzili, obawiali się konsekwencji, jakie mogą wiązać się ze zrobieniem sobie wspólnego zdjęcia z prezesem radia, Wojciechem Włodarskim, który związany jest z partią PiS. Jeden z pracowników radia nazwał to „pocałunkiem śmierci”.

„Gazeta Wyborcza” szczegółowo opisała to wydarzenie, wskazując na odmowę przyjęcia odznaczeń z rąk obecnego prezesa, Wojciecha Włodarskiego. Powodem jest fakt, że Włodarski nominowany był przez PiS. Media podają, że większość personelu nie pojawiła się na uroczystości, a niektórzy nawet skorzystali ze zwolnień lekarskich, aby uniknąć w niej udziału.

Pracownicy odmówili przyjęcia medali, ponieważ obawiają się negatywnych konsekwencji. Nie chcą robić sobie zdjęcia z prezesem radia, który związany jest z partią rządzącą, ponieważ widzą to jako „pocałunek śmierci”. Według nich w przyszłości może dojść do zmian na stanowiskach, co może sprawić, że będą musieli ponieść konsekwencje wcześniejszych decyzji.

Co więcej, na uroczystości radiowej nie pojawił się również redaktor naczelny, Tomasz Duklanowski. Jak wiadomo, po wcześniejszym konflikcie z prezesem złożył wypowiedzenie i wyjechał na misję do Afryki.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

2 komentarze

  1. “Co więcej, na uroczystości radiowej nie pojawił się również redaktor naczelny, Tomasz Duklanowski. Jak wiadomo, po wcześniejszym konflikcie z prezesem złożył wypowiedzenie i wyjechał na misję do Afryki.” Cooooo 😂😂😂 Co za tchórzliwa swołocz, aż do afryki spierdolił 😂😂😂

Maksymilian F. aresztowany. Nagroda 100 tys. zł powędruje do policjantów (businessinsider.com.pl)

Zamknięto wiadukt na ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze. Pojawiły się doniesienia o pęknięciach w konstrukcji (gazetalubuska.pl)