w

Zamknięto wiadukt na ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze. Pojawiły się doniesienia o pęknięciach w konstrukcji (gazetalubuska.pl)

W poniedziałek (4 grudnia) kierowcy zmierzający do pracy przez wiadukt na ul. Zjednoczenia w Zielonej Górze stanęli w korkach. Powodem okazało się… pęknięcie wiaduktu? Droga została całkowicie zamknięta, a miasto rozpoczęło dokładne sprawdzanie całego obiektu.

Dnia 3 grudnia zielonogórska policja oznajmiła, że konieczne jest zamknięcie wiaduktu na ul. Zjednoczenia. Kierowcy muszą omijać ten fragment drogi.

Zamknięcie wiaduktu stało się powodem licznych korków nawet na ulicach alternatywnych, takich jak Trasa Aglomeracyjna, Batorego i Jana z Kolna. Ruch drogowy nadzoruje policja, ponieważ niektórzy kierowcy nadal próbują przejechać. Największe utrudnienia są w godzinach szczytu.

Powodem zamknięcia wiaduktu były doniesienia kierowców o rzekomych pęknięciach na konstrukcji. Prezydent miasta, Janusz Kubicki, wypowiedział się na ten temat, twierdząc, że pęknięcia pomylono ze szczeliną dylatacyjną, która zależnie od temperatury może się poszerzać lub zwężać.

Niemniej jednak zlecono dodatkowe badania, co spowodowało zamknięcie wiaduktu do czasu uzyskania wyników.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

43 komentarze

  1. W słowniku ludzi kulturalnych nie ma słów które w wystarczająco wulgarny i obelżywy sposób określiłyby Kubickiego..
    , wiadukt rozsypywał się już od ubiegłego wieku o czym lewak Kubicki pierdzący w fotel prezydenta od 2006 roku doskonale wiedział bo pewnie nie raz przez niego przejeżdżał…
    Jak do uja karmazyna można było dopuścić do tego żeby ten wiadukt się po prostu rozleciał?????!

  2. 𝙼𝚘𝚣̇𝚎 𝚐𝚍𝚢 𝚊𝚞𝚝𝚘𝚛 𝚙𝚘𝚌𝚣𝚢𝚝𝚊 𝚔𝚘𝚖𝚎𝚗𝚝𝚊𝚛𝚣𝚎 𝚍𝚘𝚠𝚒𝚎 𝚜𝚒𝚎̨, 𝚣̇𝚎 𝙹𝚊𝚗 𝚋𝚢ł 𝚣 𝚔𝚘𝚕𝚗𝚊 𝚊 𝚗𝚒𝚎 𝚗𝚊𝚣𝚢𝚠𝚊ł 𝚜𝚒𝚎̨ 𝚜𝚔𝚘𝚕𝚗𝚊… 𝙲𝚣ł𝚘𝚠𝚒𝚎𝚔 𝚞𝚌𝚣𝚢 𝚜𝚒𝚎̨ 𝚌𝚊ł𝚎 𝚣̇𝚢𝚌𝚒𝚎.

Bojkot 30-lecia Radia Szczecin. Nikt nie chciał „pocałunku śmierci” z pisowskim prezesem (www.onet.pl)

Uczeń piątej klasy przyniósł nóż kuchenny do szkoły w Łukowie. Ponoć straszył nim trzecioklasistów (www.lublin112.pl)