w

Bójka trzech mężczyzn w Słomnikach pod Krakowem. Jeden z napastników ranił innego nożem (gazetakrakowska.pl)

Trzech mężczyzn wywołało bijatykę na stacji benzynowej w Słomnikach pod Krakowem. Jak wynika z ustaleń, jeden z agresorów użył noża, aby dźgnąć nim innego mężczyznę. Na miejsce wezwano funkcjonariuszy policji, którzy zatrzymali jednego podejrzanego. Pozostali dwaj napastnicy zdążyli uciec.

Zdarzenie miało miejsce 8 sierpnia 2023 roku na stacji benzynowej w Słomnikach. Policja otrzymała zgłoszenie o bójce między trzema mężczyznami. W trakcie bójki użyto noża, którym raniono jednego z awanturników. Okazało się, że wszyscy mężczyźni byli obywatelami Gruzji.

Poszkodowany 29-latek z lekkimi obrażeniami trafił do szpitala

Na miejsce przybyli policjanci i karetka pogotowia ratunkowego, która udzieliła rannemu pomocy medycznej. Dwóch podejrzanych zdołało uciec przed przybyciem służb. Natomiast ranny 29-latek został przewieziony do szpitala. Na szczęście odniósł tylko lekkie obrażenia. Dochodzenie przeprowadzone przez policję wykazało, że 29-latek brał udział w bójce z dwoma innymi Gruzinami.

Jeden z napastników odjechał z miejsca zdarzenia pojazdem, a drugi uciekł pieszo w nieznanym kierunku. Rozpoczęto intensywne poszukiwania, a policja z Krakowa wzmocniła wysiłki lokalnych funkcjonariuszy. W krótkim czasie udało się zatrzymać pozostałych uczestników bójki – dwóch mężczyzn w wieku 28 i 35 lat.

Dzień po zatrzymaniu 28-latek usłyszał zarzut posługiwania się nożem podczas bójki, za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Natomiast pozostali mężczyźni, 35-latek i ranny 29-latek, zostali oskarżeni o udział w bójce, za co teraz mogą zostać skazani nawet na 3 lata więzienia. Wszyscy zatrzymani przyznali się do zarzutów i potwierdzili swoją gotowość poddania się karze, na co wyraziła zgodę prokuratura.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Zmiana nazwy Teatru Muzycznego i odsłona pomnika prezydenta Lecha Kaczyńskiego (kurierlubelski.pl)

Posłanka Joanna Lichocka skomentowała kontrowersyjną wypowiedź szefa EPL Manfreda Webera (i.pl)