w

Awaria elektrociepłowni: Brak ciepłej wody w najwyżej położonych dzielnicach Gdańska (dziennikbaltycki.pl)

W najwyżej położonych dzielnicach Gdańska mieszkańcy mogą doświadczać spadku temperatury ciepłej wody w kranach. Problem spowodowany jest awarią elektrociepłowni dostarczającej ciepło sieciowe GPEC-owi. Należy też zaznaczyć, że uzyskanie dokładniejszych informacji jest utrudnione. Miejska firma ciepłownicza ostrzega, że problem może obejmować cały Gdańsk oraz Sopot. Zakłócenia powinny zaniknąć nad ranem.

Mieszkańcy zgłaszają brak ciepłej wody w Gdańsku. Wiele zgłoszeń dociera z Oruni Górnej, a następnie z innych wysoko położonych dzielnic, takich jak Łostowice, Piecek i Migowo.

GPEC z utrudnionym kontaktem telefonicznym i uzyskiwaniem informacji

Uzyskanie informacji od Gdańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej jest uciążliwe, ponieważ stosują długą procedurę kontaktu telefonicznego. Faktem jest, że awaria w elektrociepłowni grupy PGE może zakłócać dostawę ciepłej wody i ogrzewania zarówno w Gdańsku, jak i Sopocie. Wstępnie, zażegnanie awarii planowane jest w godzinach porannych.

Strona internetowa GPEC nie wspomina o awarii ani o terminie przywrócenia ciepłej wody. Informacja ta jest ukryta na innej, głębszej podstronie, gdzie dostępna jest mapa ukazująca przerwy w dostawie. Ponadto, komunikat znajduje się na samym końcu długiej listy i jest mało czytelna.

Elektrociepłownia Gdańsk nie prowadzi całodobowego serwisu interwencyjnego dla klientów indywidualnych, a rzecznik prasowy nie udziela odpowiedzi.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Czy Rynek Główny w Krakowie wzbogaci się o nowe drzewa? Urzędnicy czekają na decyzję konserwatora zabytków (gazetakrakowska.pl)

W Gdyni pojawił się mural „Chwała Polskim Marynarzom”. Malowidło dekoruje Ośrodek Szkolenia Żeglarskiego Marynarki Wojennej (dziennikbaltycki.pl)