w

Autobus zawisł na poboczu z powodu intensywnych opadów śniegu w Zakopanem (www.rmf24.pl)

Zima w Zakopanem działa już pełną parą, czego dowodem mogą być ostatnie śnieżyce w rejonie Podhala. Załamanie pogody doprowadziło do śliskiej nawierzchni na drogach i do sytuacji z autobusem, który zawisł na poboczu. W związku z tym policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Informacje przekazywane przez reportera RMF FM, Macieja Pałahickiego, ukazują, że w centrum Zakopanego i na zakopiance pojawiają się długie korki, które tworzą się w wyniku gęstych opadów śniegu. Nagrania opublikowane w mediach społecznościowych wyraźnie pokazują skutki ataku zimy w Zakopanem.

Portale takie jak „Zakopane i piękno Tatr” oraz „Małopolska Alarmowo” udostępniły w internecie filmy o śnieżycach w Zakopanem i okolicy. Jedna z mieszkanek regionu ostrzega, żeby nie wychodzić z domu, ponieważ suchy śnieg prószy bardzo intensywnie. Z kolei inne nagranie zarejestrowało niebezpieczne zdarzenie z autobusem w rejonie ul. Ustup w Zakopanem. Unieruchomiony warunkami pogodowymi pojazd zawisł na poboczu.

Wcześniejsze informacje od Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad wskazywały, że nastąpiło przekierowanie ruchu z drogi krajowej nr 47 na trasy lokalne. Natomiast „Tygodnik Podhalański” opublikował film, na którym widać, jak autobus wyciągany jest z pobocza. Utrudnienia na trasie z Zakopanego do Nowego Targu zakończyły się po godzinie 19:00.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Matka Anny Przybylskiej oszukana na prawie 900 tys. zł. Magdalena R. pożyczyła pieniądze i nigdy ich nie zwróciła (tvn24.pl)

Strzelanina na ulicach Pszczyny. Otworzył ogień w kierunku policjantów i ranny trafił do szpitala (tvn24.pl)