w

Antoni Macierewicz: Niemcy i Rosja zamierzają wspólnie kształtować Europę (i.pl)

W Parlamencie Europejskim odbyło się głosowanie nad modyfikacją traktatów Unii Europejskiej, co wzbudziło pytania dotyczące wpływu tej decyzji na Polskę. Antoni Macierewicz wyraził swoje obawy, sugerując, że dominująca w UE lewica dąży do ustanowienia komunistycznej formacji w Europie.

Według Antoniego Macierewicza to głosowanie stanowi pierwszy krok w kierunku utraty niepodległości Polski. Twierdzi, że osoby dominujące w UE dążą do stworzenia jednego państwa, które będzie podporządkowane Niemcom. Niemieckie dążenia do budowania potężnej Europy w sojuszu z Rosją budzą jego niepokój.

W ocenie Antoniego Macierewicza zmiany te będą miały rozległe konsekwencje dla każdego obywatela, zarówno w sferze finansów, gospodarki i ekonomii, jak i w życiu społecznym oraz osobistym, włącznie z kwestiami małżeńskimi. Jego zdaniem wiele decyzji będzie podejmowanych przez instytucje w Brukseli.

Antoni Macierewicz, kontynuując swoje stanowisko, zaznaczył, że przeważająca część UE ma lewicowe tendencje i aspiracje do utworzenia komunistycznej formacji w Europie. Jednakże podkreśla, że proces ten jest jeszcze w fazie dyskusji, składającej się z czterech etapów. Natomiast ostateczna decyzja zapadnie w Radzie Europy, gdy wszystkie państwa wyrażą już na to zgodę.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

4 komentarze

Prokuratura prowadzi dochodzenie w sprawie lokalizatora znalezionego pod samochodem prezydenckim (i.pl)

Kierowca wjechał w trzy kobiety na oznakowanym przejściu dla pieszych w Bielawie (gazetawroclawska.pl)