w

Anna Mucha odwiedziła Jarmark Bożonarodzeniowy w Katowicach (dziennikzachodni.pl)

Jarmark Bożonarodzeniowy w Katowicach cieszy się dużym zainteresowaniem i zachwyca świątecznym klimatem. Magia jarmarku przyciąga do siebie nawet celebrytów. Doskonałym tego przykładem może być aktorka Anna Mucha, która podobnie jak mieszkańcy Katowic również była pod wielkim wrażeniem tej świątecznej atrakcji.

Na jarmarku w Katowicach codziennie gromadzą się tłumy, podziwiając unikalne rękodzieła, kosztując pysznych potraw i grzańców, a także wskakując na rozświetlone koło diabelskiego młyna. Ponadto, cały obszar jarmarku uatrakcyjnia też widok efektownie oświetlonej choinki.

Anna Mucha pojawiła się na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Katowicach w dniu 1 grudnia. Aktorka entuzjastycznie opisywała urok tego miejsca. I dodała, że przyjemność ze spędzania czasu na jarmarku urozmaiciły także obfite opady śniegu, które umożliwiły odwiedzającym lepienie bałwanów.

Jarmark w Katowicach to wspaniałe miejsce na zakosztowanie prawdziwego ducha zbliżających się świąt. Jarmark mieni się różnorodnymi ozdobami, wśród których znajdują się kolorowe bombki, girlandy i świeczniki – tworząc wyjątkowy i niepowtarzalny nastrój dla dużych i małych gości.

Oprócz zachwycającego rękodzieła oraz atrakcyjnych ozdób i pamiątek, na jarmarku można zakosztować też smacznych potraw lokalnych i gorących napojów. Jedną z największych popularności cieszą się stoiska z tradycyjnymi smakołykami, takimi jak grzane wino czy aromatyczna kiełbasa.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

24 komentarze

Po długich latach Zakopane wdraża przepisy o zapobieganiu przemocy w rodzinie (wiadomosci.onet.pl)

Trójka nastolatków po spożyciu alkoholu utknęła w dawnym kamieniołomie w Targanicach (wiadomosci.onet.pl)