w

Trójka nastolatków po spożyciu alkoholu utknęła w dawnym kamieniołomie w Targanicach (wiadomosci.onet.pl)

W sobotę wieczorem miała miejsce groźna sytuacja obejmująca troje młodych ludzi, którzy utknęli w dawnym kamieniołomie w Targanicach koło Andrychowa. Na szczęście cała trójka została uratowana przez strażaków i policjantów. Poszkodowani cierpieli z powodu wyziębienia organizmu, w związku z czym poddano ich hospitalizacji.

W ostatnich dniach media lokalne opisywały dramatyczną akcję ratunkową strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Targanicach Górnych. Funkcjonariusze zostali oddelegowani do działań w dawnym kamieniołomie, z którego uwięzione trzy młode osoby nie mogły wydostać się na własną rękę.

Okazało się, że jest to trójka nastolatków, którzy postanowili najpierw spożyć alkohol, a potem wejść do opuszczonego obiektu w Targanicach pod Andrychowem. W pewnym momencie wpadli w zagłębienie kamieniołomu, gdzie doszło do wychłodzenia ich organizmów. Co więcej, był to też okres śnieżyc, które w tym czasie nawiedzały południową Polskę.

Według informacji podawanych przez media, strażacy potrzebowali kilkadziesiąt minut, żeby dotrzeć do oddalonego o kilkanaście kilometrów kamieniołomu. W akcji uczestniczyła również policja.

Uratowane osoby to trzech nastolatków w wieku około 15 lat. Żaden z nich nie odniósł obrażeń, ale wszystkich przewieziono do szpitala z powodu wyziębienia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Anna Mucha odwiedziła Jarmark Bożonarodzeniowy w Katowicach (dziennikzachodni.pl)

Nagie zdjęcia amerykańskiej modelki na koncie byłego ministra Tuska na platformie X. Michał Boni: To nie moje!!! (www.o2.pl)