w

Aleksander Kwaśniewski przeszedł poważny zabieg chirurgiczny. Odwołano wszystkie wystąpienia w najbliższych miesiącach (i.pl)

Aleksander Kwaśniewski, były prezydent, przeszedł właśnie zabieg chirurgiczny, który sprawił, że odwołano wszystkie planowane wystąpienia w sierpniu i wrześniu. Powodem jest długotrwała rehabilitacja Aleksandra Kwaśniewskiego.

O problemach zdrowotnych byłego prezydenta poinformował portal o2.pl. Jak pisze o2.pl, w dniu 27 sierpnia Aleksander Kwaśniewski miał uczestniczyć w Festiwalu Miasto Słowa w Gdyni. Jednak nieoczekiwanie spotkanie zostało odwołane. Gdyński festiwal jest tylko jednym z wielu zaplanowanych wydarzeń, w których były prezydent nie będzie mógł wziąć udziału.

Biuro Aleksandra Kwaśniewskiego, reprezentowane przez Panią Monikę Rzepkę, potwierdziło, że z powodu poważnej operacji i długiej rehabilitacji wszystkie zaplanowane na sierpień i wrzesień wystąpienia zostały odwołane. Informacja ta została udostępniona na profilu Nagrody Literackiej Gdynia na Facebooku.

Według portalu o2.pl, Pani Monika Rzepka wyjawiła, że była to zaplanowana procedura chirurgiczna. Zabieg został przeprowadzony kilka dni wcześniej. Natomiast teraz były prezydent skupia się na rekonwalescencji, starając się szybko wrócić do pełnej sprawności fizycznej.

Aleksander Kwaśniewski, który pełnił funkcję prezydenta dwie kadencje, jest jednym z dwóch prezydentów III Rzeczypospolitej, którzy mieli taką możliwość. I pomimo tego, że od zakończenia urzędowania upłynęło prawie 18 lat, 69-letni polityk nadal aktywnie komentuje życie polityczne.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

8 komentarzy

Niemcy planują odesłać do Polski około 3,5 tys. cudzoziemców (i.pl)

Według najnowszego sondażu wyborczego PiS uzyskał prawie 40-procentowe poparcie (i.pl)