w

58-latka przez lata znęcała się nad partnerem. Przerażony senior jadł i spał w piwnicy i toalecie (wiadomosci.wp.pl)

58-letnia mieszkanka Świętochłowic przez pięć lat znęcała się nad swoim partnerem, który zmuszony był do życia w piwnicy i toalecie. A podczas ostatniej awantury zaatakowała go nożem.

Policja zatrzymała 58-latkę pod zarzutem wieloletniego znęcania się nad 64-letnim konkubentem. W trakcie ostatniego incydentu kobieta zraniła seniora nożem. Grozi jej do 5 lat więzienia. Prokurator nałożył na nią dozór policyjny, nakaz opuszczenia mieszkania i zakaz zbliżania się do partnera.

Mężczyzna był regularnie poniżany, opluwany i bity przez swoją partnerkę, która nadużywała alkoholu i często wszczynała awantury, rzucając w niego różnymi przedmiotami. Ze względu na strach przed 58-latką, mężczyzna jadał i sypiał w piwnicy i toalecie.

Policja potwierdziła, że w rodzinie była prowadzona procedura Niebieskiej Karty.

Po tym, jak podejrzana zaatakowała go nożem, raniąc go w rękę, spędziła noc w areszcie. A później usłyszała zarzuty znęcania się oraz uszkodzenia ciała.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Mentzen i Berkowicz wjechali „flinstonowozem” na Krupówki w ramach programu wyborczego Konfederacji (zakopane.naszemiasto.pl)

Nocne incydenty na ul. Floriańskiej. Dziury po kulach w witrynach sklepowych i pobicie mężczyzny (gazetakrakowska.pl)