w

Mentzen i Berkowicz wjechali „flinstonowozem” na Krupówki w ramach programu wyborczego Konfederacji (zakopane.naszemiasto.pl)

Na Krupówkach pojawili się politycy Konfederacji, którzy odwiedzili miasto pod Giewontem w ramach prezentacji programu wyborczego. Oczywiście wjechali na spotkanie swoim słynnym już „flinstonowozem”, który przyciągnął dużą uwagę uczestników.

Głównym tematem, jaki omawiano na spotkaniu Konfederacji w Zakopanem, był sprzeciw wobec zielonego ładu oraz pakietu migracyjnego. Sławomir Mentzen podkreślał, że Polska rozwija się lepiej niż kraje zachodnie, które stają się coraz biedniejsze. I jego zdaniem powinna być wzorem dla innych krajów, ponieważ potrafi zapewnić bezpieczeństwo na swoich ulicach.

Konrad Berkowicz, przedstawiony jako wielozadaniowy kandydat do Europarlamentu, skupił się na problemach na wschodniej granicy Polski. Zwrócił uwagę na niedawne ataki ze strony nielegalnych imigrantów, sugerując, że stanowcze działania mogłyby zapobiec dalszym incydentom.

Po zakończeniu wystąpień mieszkańcy i turyści chętnie robili sobie zdjęcia z politykami przy oczku wodnym, zwłaszcza w flinstonowym pojeździe, który okazał się nie lada atrakcją.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Lądowisko na dachu gdyńskiego szpitala gotowe do użytku. Inwestycja kosztowała 15 mln zł (dziennikbaltycki.pl)

58-latka przez lata znęcała się nad partnerem. Przerażony senior jadł i spał w piwnicy i toalecie (wiadomosci.wp.pl)