w

Nocne incydenty na ul. Floriańskiej. Dziury po kulach w witrynach sklepowych i pobicie mężczyzny (gazetakrakowska.pl)

W nocy z soboty na niedzielę prawdopodobnie miała miejsce strzelanina, w wyniku której uszkodzono dwie witryny galerii i sklepu przy ul. Floriańskiej. Tej samej nocy doszło tam również do pobicia. Istnieje podejrzenie, że oba wydarzenia mogą być ze sobą powiązane.

Pobicie miało miejsce około godziny 2:00 z soboty na niedzielę. Poszkodowany zgłosił dyżurnemu, że został uderzony przez niezidentyfikowanego napastnika. Sprawca zdołał uciec przed przybyciem policji. Na szczęście, poszkodowany nie potrzebował pomocy medycznej.

Natomiast właściciel jednego ze sklepów przy ul. Floriańskiej zgłosił uszkodzenie witryny lokalu. Ponadto zaznaczył, że zniszczenia mogą być skutkiem niepokojących odgłosów, jakie słyszał w nocy. Straty wyceniono na 1000 zł.

Prawdopodobnie doszło do strzelaniny, ponieważ uszkodzenia wskazują na dziury po kulach. Jednak, jak na tę chwilę, policja nie podaje szczegółów zdarzenia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

58-latka przez lata znęcała się nad partnerem. Przerażony senior jadł i spał w piwnicy i toalecie (wiadomosci.wp.pl)

Zmarł polski żołnierz ugodzony nożem na granicy białoruskiej (www.polsatnews.pl)