w

20 marca rolnicy będą protestować w Malborku (dziennikbaltycki.pl)

Rolnicy z powiatu malborskiego ogłaszają kolejny protest na ulicach Malborka. Tym razem będą protestować 20 marca w godzinach 9:00-16:30. Działania malborskich rolników są częścią większych manifestacji rolniczych w kraju.

Organizatorami protestu są Dariusz Leszczyński, Bartosz Nowak, Leszek Sroka i Stanisław Szpura. Głównym celem manifestacji jest sprzeciw wobec polityki rolnej UE i niekontrolowanego importu produktów z Ukrainy i spoza UE.

Protest ma na celu zwrócenie uwagi na problemy rolników z regionu, którzy dołączają się do protestów ogólnokrajowych. Organizatorzy zapewniają, że nie jest to związane z żadną partią polityczną ani związkiem zawodowym.

W ramach protestów kolumna rolników wyruszy o godz. 9:00, posuwając się ul. Wałową. Odbędzie się również pikieta na pl. Kazimierza Jagiellończyka, a delegacja rolników przekaże petycję staroście malborskiemu. Co więcej, rolnicy będą też promować polską żywność, częstując jabłkami i grochówką.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Podatnicy płacą za fryzury prezydent Aleksandry Dulkiewicz (wbijamszpile.pl)

Drugi atak niedźwiedzia na Słowacji w ostatnich dniach. Zwierzę zraniło pięć osób na ulicach miasta (zakopane.naszemiasto.pl)