w

19-letni oszust złapany na gorącym uczynku. Podczas aresztowania rozpłakał się i błagał policjantów (cowkrakowie.pl)

Niedawno w Krakowie zatrzymano 19-latka, który został przyłapany na oszustwie przy wypłacie pieniędzy z bankomatu. Podczas aresztowania młody mężczyzna całkowicie się rozkleił i ze łzami w oczach błagał policjantów. Za swoje czyny będzie musiał teraz ponieść odpowiedzialność na sali sądowej.

Policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Białegostoku, który poinformował ich o osobie podszywającej się pod pracownika firmy pożyczkowej. Twierdził, że oszust próbuje wyłudzić od niego pieniądze za pomocą kodów BLIK. W związku z tym mieszkaniec zaczął podawać oszustowi fałszywe kody, uniemożliwiając mu wypłatę 3 000 zł. Natomiast aplikacja zarejestrowała lokalizację transakcji.

Funkcjonariusze z Krakowa natychmiast zareagowali, podjeżdżając pod bankomat, przy którym oszust próbował dokonać wypłaty. Kiedy złapali winowajcę na gorącym uczynku, ten wybuchł płaczem i zaczął przepraszać za swoje postępowanie. Sprawcą okazał się 19-latek, który trafił do policyjnej celi i usłyszał zarzut dotyczący oszustwa.

Decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo może trafić do więzienia nawet na 8 lat. Jak informuje policja, sprawa ma charakter rozwojowy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Katowiczanka znęcała się nad psami i szczurami. Zwierzęta z poważnymi obrażeniami żyły w okropnych warunkach (dziennikzachodni.pl)

Marcin Kierwiński: Policja nie będzie już ochraniać Kaczyńskiego, tylko wróci do normalnej pracy (natemat.pl)