w

Znamy powód absencji Douglasa. Zobaczyliśmy debiutantów (gloswielkopolski.pl)

Na początku tygodnia Lech Poznań rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. Trener John van den Brom podjął decyzję o włączeniu czterech graczy z Akademii do treningów z pierwszym zespołem. Dla Mateusza Mędrali, Ksawerego Kukułki, Igora Brzyskiego i Sammy’ego Dudka jest to pierwszy okres przygotowawczy z główną drużyną Kolejorza.

Przygotowania zyskują na intensywności

Wraz z rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu, do treningów z pierwszą drużyną Lecha Poznań powrócili zawodnicy wypożyczeni: Bartosz Mrozek, Filip Borowski i Maksymilian Pingot. Ponadto, szansę otrzymali dwaj młodzi bramkarze, Mateusz Pruchniewski i Mateusz Mędrala. Podczas treningów obecni byli również Filip Wilak, Bartosz Tomaszewski i Maksymilian Dziuba, którzy w poprzednim sezonie stanowili o sile drugiego zespołu Kolejorza.

Lechici rozpoczęli przygotowania od przeprowadzenia testów biegowych, które trwały przez dwa dni i odbywały się w mniejszych grupach. Warto zaznaczyć, że już pierwszego dnia kontuzji nabawił się 16-letni pomocnik, Igor Brzyski. Wypada także wspomnieć, że na początku przygotowań kilku zawodników było nieobecnych, a mianowicie: Barry Douglas, Kristoffer Velde, Nika Kvekveskiri, Jesper Karlström, Filip Marchwiński oraz Afonso Sousa. Według dostępnych informacji, Szkot nie mógł przybyć do kraju z powodu trudności z uzyskaniem wizy. Pozostali gracze brali udział w spotkaniach reprezentacyjnych i będą dostępni dla trenera Johna van den Broma od 10 lipca.

W najbliższą sobotę o godzinie 11:00 Lech Poznań zmierzy się w meczu towarzyskim z drużyną Slovana Liberec.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

"Double penetration, double satisfaction" a na scenie… małe dzieci. Wszystko pod patronatem marszałek Polak (gazetalubuska.pl)

Dyrektor wrocławskiej szkoły postanowiła zasłonić pamiątkową tablicę ku czci Armii Krajowej. Kombatanci chcą wyjaśnień! (gazetawroclawska.pl)