w

Źle zaparkowany samochód zablokował torowisko, wstrzymując kursy tramwajowe w Poznaniu (wpoznaniu.pl)

Wczoraj mieszkańcy Poznania zmagali się z opóźnieniami tramwajów na odcinku od Mostu Teatralnego do Śródki. Powodem był źle zaparkowany samochód, który zablokował torowisko, zmuszając tramwaje do wstrzymania swoich kursów.

Sytuacja miała miejsce w środę około godziny 11:00 w Poznaniu, gdzie niektóre tramwaje zostały chwilowo wyłączone z użytkowania. Wstrzymano kursy tramwaju nr 7, a także kilka innych, które podróżowały z placu Cyryla Ratajskiego w kierunku Śródki. Okazało się, że pracę motorniczych uniemożliwił niewłaściwie zaparkowany samochód osobowy. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Na nagraniu widać, jak kobieta parkuje pojazd w niedozwolonym miejscu, w pobliżu przejścia dla pieszych na ul. 23 lutego. Samochód zaparkowano w taki sposób, że jego tył zablokował torowisko. Kobieta wysiadła z pojazdu i odeszła, jakby nic się nie stało. A niecałą minutę później pojawił się pierwszy tramwaj, który podobnie jak kolejne, wstrzymał swój kurs z powodu zablokowanego torowiska.

Na miejscu pojawili się strażacy, którzy wezwali pomoc drogową, ponieważ nie mogli namierzyć właścicielki samochodu. Około godziny później do strażaków dojechała laweta, która odholowała pojazd na parking strzeżony. Kobieta będzie musiała pokryć koszty holowania, a także zapłacić mandat za złe parkowanie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

20 komentarzy

Jelenia Góra: Agresorzy pobili mężczyznę na ulicy w środku dnia. Dwóch zatrzymano, trzeci jest poszukiwany (gazetawroclawska.pl)

Szczecin ustanowił nowy rekord w liczbie kandydatów do pracy w komisjach wyborczych (gs24.pl)