w

Zatrzymano trzy osoby w sprawie śmierci 16-letniego Sebastiana. Mieli dostarczyć nastolatkowi narkotyki i umierającego zostawić w domu (www.tuwroclaw.com)

Policja zatrzymała trzy osoby w wieku 14, 17 i 26 lat w związku z tajemniczą śmiercią 16-letniego Sebastiana. Chłopca odnaleziono martwego w wynajętym apartamencie we Wrocławiu. Zatrzymani mogą mieć powiązania ze śmiercią chłopca.

Istnieją podejrzenia, że podejrzani dostarczyli mu narkotyki, a kiedy jego stan się pogorszył, nie udzielili pomocy ani nie wezwali pomocy medycznej. Pozostawili 16-latka samego w zamkniętym mieszkaniu, gdzie zmarł.

Ponadto, podejrzane osoby dzwoniły do rodziny Sebastiana między dniem jego zaginięcia a dniem odnalezienia go martwego, sugerując, że chłopak wkrótce wróci do domu. Jednak nie ujawnili adresu, pod którym się znajduje.

Policja wcześniej nie komentowała sprawy ze względu na trwające śledztwo, ale teraz ujawniła, że ciało nastolatka nie było skrępowane ani nie stwierdzono obrażeń ciała, które mogłyby skutkować jego śmiercią.

Trzy zatrzymane osoby to 14-latka oraz dwóch mężczyzn w wieku 17 i 26 lat. 14-latka została umieszczona w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym, a mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani. Są podejrzewani o nieudzielenie pomocy 16-latkowi i dostarczanie narkotyków.

Nie wiadomo jeszcze, czy narkotyki były przyczyną śmierci Sebastiana, ponieważ trzeba poczekać na wyniki badań toksykologicznych zleconych przez prokuraturę. Dziadek chłopca krytykował działania policji, twierdząc, że wielokrotnie próbowali zgłosić zaginięcie chłopca w czasie, gdy jeszcze żył, ale byli ignorowani przez funkcjonariuszy.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

24 komentarze

  • Paulina Kotia bez sensu.Co niby weryfikować? Zaginięcie zazwyczaj traktuje się poważnie po upływie konkretnej ilości czasu .I nie tylko w Polsce . Czasem myślę że rodziców trzeba zacząć weryfikować bo ewidentnie nie mają wiedzy na temat własnych dzieci i potem wychodzą takie sytuacje że czyta się że 14 latka zaginęła albo ktoś “porwał i torturował 16 latka ” gdy on po prostu wychodzi z domu po 22- ej , gdzie dla mnie to nie do pomyślenia żeby nieletni mógł szlajać się po nocy .A potem hasło policja do weryfikacji .To policja wychowuje dzieci czy my ?

  • Anna Smuk policja powinna od razu przyjąć zgłoszenie o zaginięciu, gdyż od jak najszybszego czasu rozpoczęcia poszukiwań zależy powodzenie akcji, zdrowie i życie człowieka. Młodzi ludzie lubią się pakować w kłopoty, co nie oznacza , że gdy giną, trzeba czekać kilka dni aż się znajdą. Nigdzie nie jest usankcjonowany prawnie przedłużony czas przyjęcia zgłoszenia o zaginięciu.

 1. Uważam ze w takich sytuacjach „diler” powinien być karany za nieumyślne spowodowanie śmierci – jeśli chłopak przedawkował . Natomiast jeśli towar był mieszany bo ktoś chciał więcej zarobić to powinien odpowiadać za morderstwo !!

  W zasadzie to każda kontrola czy zatrzymanie dilera powinna zawierać – chemiczne zbadanie towaru i w przypadku gdy jest wątpliwej jakości odrazu surowa kara dodatkowa powinna być .
  Nieunikniony jest temat narkotyków ale uważam ze wiele zgonów jest spowodowanych „nieuczciwością” dilerow

  Takie mam przemyślenia

  Oczywiście tragedia straszna i kondolencje dla rodziny

 2. Adam Górski mam 45 lat a takiego hasła nie widziałam. Wiem o tym, bo nie od dzisiaj żyję. Mój 16 sto latek też wie. Ale obserwując niektórych jego kolegów wnioskuję, że oni nie wiedzą. To TYLKO 16 lat. Od nieopierzonego nastolatka wymagasz kontroli, której często dorosłym brakuje? Na każdym opakowaniu papierosów masz ostrzeżenie, a ludzie palą. Alkohol to samo. Niestety, świat nie jest taki cudowny, że wystarczy przeczytać hasło i żyć sobie zdrowo i bez problemów

Czeska policja rozbiła szajkę polskich złodziei. Podejrzani kradli kable kolejowe i sprzedawali w Polsce (wiadomosci.wp.pl)

Mosina: Kierowca pobity przez policjanta, bo odmówił pokazania dowodu osobistego? Policja złożyła oświadczenie (epoznan.pl)