w

Zatrudnił się jako kurier, żeby pierwszego dnia ukraść gotówkę i paczki z furgonetki (dziennikbaltycki.pl)

Mieszkaniec Gdańska będzie musiał odpowiedzieć na zarzuty dotyczące kradzieży dwóch paczek o wartości 600 złotych oraz 2650 zł w gotówce. Sytuacja miała miejsce w trakcie jego próbnego dnia pracy w jednej z firm kurierskich. Za popełnione czyny grozi mu do 5 lat za kratkami.

Pod koniec października funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży dwóch paczek o wartości 600 złotych oraz 2650 zł w gotówce, które ukradł z furgonetki kurierskiej. Śledztwo w tej sprawie przejęli kryminalni z komisariatu na Oruni, którzy w miniony wtorek dokonali aresztowania podejrzanego.

W mieszkaniu mężczyzny policja znalazła zawartość dwóch skradzionych paczek. Skonfiskowała też srebrną bransoletkę z zawieszkami oraz czujnik do mierzenia ciśnienia w oponach. Śledczy ustalili, że 32-latek odpowiedział na ogłoszenie o pracę w firmie kurierskiej. Podczas jednodniowego zatrudnienia jako kurier, mężczyzna ukradł paczki i pieniądze. Furgonetkę porzucił przy jednym z centrów handlowych.

Mężczyzna został przewieziony na komisariat, gdzie usłyszał zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo może mu grozić do 5 lat pobytu w więzieniu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Wyłowiono ciało Grzegorza Borysa ze zbiornika wodnego Lepusz w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym (dziennikbaltycki.pl)

Polacy i Słowacy policzą kozice w Tatrach (zakopane.naszemiasto.pl)