w

Zaginęła Czesława Stachnik, 89-letnia mieszkanka Krakowa. Jej życie jest zagrożone (sadeczanin.info)

Zaginęła Czesława Stachnik, 89-letnia mieszkanka Krakowa, która opuściła swoje mieszkanie 3 stycznia w godzinach popołudniowych. Od tego czasu nie wróciła do domu, ani nie kontaktowała się z rodziną i przyjaciółmi. Rodzina jest bardzo zaniepokojona w kwestii jej bezpieczeństwa. Z tego względu apeluje do wszystkich, którzy mogliby mieć jakieś informacje w tej sprawie.

Czesławę Stachnik widziano po raz ostatni, gdy o godzinie 14:00 opuszczała mieszkanie przy ulicy Emaus w Krakowie. Rodzina powiedziała, że od wyjścia 89-latka z nikim się nie kontaktowała. Z tego względu postanowili zgłosić jej zaginięcie na policję.

Czesława Stachnik jest szczupłej budowy, ma 155 cm wzrostu, siwe proste włosy sięgające do szyi oraz lekko przygarbioną postawę. W dniu zaginięcia seniorka miała na sobie jasnopopielaty płaszcz, popielaty kapelusz i czarne buty. Należy zaznaczyć, że poruszała się przy pomocy balkonika.

W przypadku posiadania jakichkolwiek informacji należy skontaktować się z policją. Numery telefonów do funkcjonariuszy to 47-83-52-913, 47-83-52-234. Można też dzwonić na numer alarmowy 112. Warto mieć na uwadze, że każdy ślad może pomóc w odnalezieniu zaginionej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Skradziono ciężarówkę z hasłem „Konstytucja”, kilka razy złamano prawo i odstawiono pojazd blisko miejsca kradzieży (www.infokatowice.pl)

Prokuratura umorzyła śledztwo ws. Krystiana S., który zmarł podczas interwencji policji (www.rmf24.pl)