w

Zabójstwo sześciolatka w Gdyni. Trwają intensywne poszukiwania sprawcy (dziennikbaltycki.pl)

W Gdyni doszło do tragicznego zabójstwa 6-letniego chłopca, a podejrzanym o ten czyn jest 44-letni żołnierz o imieniu Grzegorz Borys. Obecnie policja z Trójmiasta prowadzi intensywne poszukiwania sprawcy. Na miejscu zdarzenia działają liczni funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku oraz Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

Karina Kamińska, rzeczniczka prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, informuje, że na miejscu pracują funkcjonariusze różnych jednostek, włączając w to Laboratorium Kryminalistyczne KWP w Gdańsku. Prowadzą dochodzenie, zbierają dowody i przesłuchują osoby mogące posiadać informacje na temat tej tragicznej sytuacji.

Ponadto, psycholog policyjny udziela wsparcia rodzinie dziecka, a śledczy z KWP w Gdańsku intensywnie pracują nad weryfikacją zgromadzonych informacji. Ich celem jest jak najszybsze zatrzymanie sprawcy. Z powodu przestępstwa ogłoszono również alarm dla policjantów z garnizonu gdyńskiego oraz Wydziału Kryminalnego KWP w Gdańsku, którzy prowadzą poszukiwania podejrzanego.

Według wstępnych ustaleń podejrzanym prawdopodobnie jest ojciec 6-letniego chłopca, który uciekł z miejsca zdarzenia przed przybyciem policji.

Jakub Ubych, wiceprzewodniczący Rady Miasta Gdyni, potwierdził, że doszło do okropnego incydentu, w który zginął sześciolatek. Policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu o godzinie 10:00.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Od 3 listopada Lublin zdominują buraki! Nadchodzi festiwal „Kuchnia Inspiracji” (kurierlubelski.pl)

NATO wzmacnia swoje patrole na Morzu Bałtyckim (dziennikbaltycki.pl)