w

Zabójstwo kobiety w Jagatowie pod Gdańskiem. Policja poszukuje 43-letniego mężczyzny (www.trojmiasto.pl)

W niedzielę wieczorem w Jagatowie pod Gdańskiem doszło do zabójstwa 40-letniej kobiety, w związku z czym rozpoczęto obławę policyjną na 43-letniego Rafała Zyskę. Istnieje podejrzenie, że może mieć on związek ze sprawą i prawdopodobnie przebywa teraz na terenie powiatu gdańskiego.

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku potwierdziła, że w miejscowości Jagatowo doszło do zabójstwa kobiety, a podejrzanym w tej sprawie jest 43-letni Rafał Zyska. Ofiarą jest jego 40-letnia żona. W ramach dochodzenia policja prowadzi akcję poszukiwawczą w regionie powiatu gdańskiego, ale nie podaje szczegółowych informacji na temat rejonu poszukiwań.

Poszukiwania 43-latka prowadzone są przez różne jednostki policji, w tym kryminalnych oraz funkcjonariuszy pionu prewencji. Wykorzystywane są również psy tropiące oraz analiza nagrań z kamer monitoringu.

Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu podejrzanego proszone są o kontakt z odpowiednimi służbami. Jednocześnie funkcjonariusze podkreślają, że za pomoc w ukrywaniu 43-latka grozi kara do 5 lat więzienia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Protesty rolników na przejściach granicznych z Ukrainą popychają przedsiębiorców w stronę bankructwa (kurierlubelski.pl)

Nocna kontrola taksówek „na apkę” w Trójmieście. Narkotyki, brak prawa jazdy, zatrzymania, mandaty… (dziennikbaltycki.pl)