w

Wystawa na ul. Szewskiej zniszczona przez wandali. Internauci: Promocja LGBT i pedofilii (gazetawroclawska.pl)

Kontrowersyjna wystawa „Iron Man”, która w ostatnim czasie pojawiła się na ulicy Szewskiej we Wrocławiu, została zniszczona przez wandali. Ekspozycja przedstawia fotografie i rzeźby mężczyzn i młodzieńców stworzone przez Krystiana Truth Czaplickiego. Internauci twierdzą, że wystawa promuje pedofilię i LGBT.

Ze względu na swoją kontrowersyjność fotografie i rzeźby „Iron Man” szybko stały się przedmiotem zainteresowania mieszkańców miasta, co w efekcie doprowadziło do zniszczenia ekspozycji, której udało się przetrwać zaledwie kilka dni. Natomiast internauci zaznaczają, że jest to promocja LGBT i pedofilii.

Wystawa została przygotowana przez Pawła Jacha i Krystiana Truth Czaplickiego, którzy zaprezentowali różne obrazy olejne oraz rzeźby. W swoich kreacjach artyści podejmują tematykę naturyzmu i związków partnerskich, jednocześnie kwestionując normy społeczne i władzę.

Ekspozycja rzeźb Krystiana Truth Czaplickiego wywołała szczególne oburzenie w mediach społecznościowych, gdzie została skrytykowana za promowanie pedofilii i LGBT.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

101 komentarzy

 1. Jedyne, odległe skojarzenie z pedofilią jakie przychodzi mi na myśl na widok tego plakatu to, że jest to alegoria kościoła katolickiego, w którym ksiądz, mężczyzna, zwykle obleśny, mający bardziej kobiecy sposób bycia i noszący kobiece atrybuty, tępą indoktrynacją przywiązuje do kościoła dzieci od maleńkości. Często, bezkarnie wykorzystuje je także seksualnie. Ale mnie za młodu molestował proboszcz. Wygląda na to, że większość z Was molestowały za młodu manekiny skoro kojarzą się Wam one z pedofilią? Nie wiem.
  Ja tam widzę manekiny bez płci, bez wieku a nie ludzi. Jeśli ktoś widzi tam ludzi to jest to tylko odbicie jego zboczonych myśli. Ktoś, kto ma wolny umysł nawet nie myśli o takich rzeczach widząc manekiny.

 2. Bogu dzięki, że duch w narodzie nie ginie i odpowiednio rozprawia się z takim pedofilsko-satanistycznym plugastwem, w którym gustują bywalcy wyspy Epsteina i podobnych przybytków. Nie zohydzicie Wrocławia ani żadnego polskiego miasta swoją obrzydliwą degeneracją, służalcy złego. Polacy i wrocławianie mają Boga w sercu i w razie potrzeby zawsze zainterweniują.

 3. Brawo dla osób, które wyczyścili wystawę, jednak są jeszcze normalnie myślący ludzie. Na takie wystawy są muzea i prywatne wernisaże. Tam niech sobie pokazują co chcą. A na ulicy są dzieciaki i wcale małe dzieciaki nie muszą oglądać promowania degeneracji społecznej

 4. I nastały czasy gdzie normalnych ludzi którym się takie odstępstwa od norm nie podobają określa się mianem wandali natomiast tych którzy takie coś promują „ludzi z innowacyjnym podejściem do życia….”

  Dożyliśmy czasów gdzie takie dziwactwa są wystawiane na publiczny wizerunek i nikt się nie zastanawia nad tym czy to będą widzieć dzieci 3-5-6-8-10 letnie i czy może to wpłynąć na nich samych… ale jak dziecko w obecności drugiego rodzica powie ze woli czas spędzać z Tatą to matka już leci na skargi ze ojciec dziecko nastawia przeciwko matce….

  Wiec jak to jest ja się pytam??
  Gdzie został popełniony błąd cywilizacyjny??

 5. Brawo!!! Trzeba piętnować i niszczyć wszystko, co zagraża naszej przyszłości. 💪🏻💪🏻💪🏻 Jakoś tym drugim nie przeszkadza niszczenie chrzescijańskich wartości. Ścinanie krzyży, dewastacja symboli religijnych i obrazoburcze dorabianie swojej ideologii, typu tęczowe, czy waginalne Maryjki. Z nich kipie nienawiść, niech się zatem nie dziwią, że druga strona także porzuciła zasadę “jednego policzka”. To wojna, odpłaca się pięknym za nadobne.
  I dodam, że piszę to jako osoba niewierząca, ale mająca szacunek do wyznania innego człowieka. Im tego drobnego elementu brakuje.

 6. Prace tych artystów dają ogromne pole do interpretacji a większości tylko jedno w głowie. To smutne.
  Wierzę jednak, że są jeszcze ludzie zdolni do głębszej refleksji. Że mafia pedofilska, która okupuje ten kraj od setek lat nie wyprała mózgów wszystkim. Wierzę w Was. 🤍

Marek Kubala wygrał 23-letnią bitwę ze Skarbem Państwa. Sąd przyznał przedsiębiorcy 12 mln zł (www.walbrzych24.com)

Jacek Jaśkowiak: PiS nasyłał na mnie CBA i być może podsłuchiwał mnie pegasusem (gloswielkopolski.pl)