w

Wybuch butli gazowej odebrał dom rodzinie z Podjuch. Zorganizowano zbiórkę w internecie (gs24.pl)

Dnia 2 lutego przy ulicy Metalowej w szczecińskich Podjuchach wybuchł pożar, który całkowicie pochłonął dom rodziny Stefanko. Z tego względu zorganizowano zbiórkę na portalu zrzutka.pl, aby wspomóc poszkodowanych w tych trudnych chwilach.

Wybuch nastąpił w piątek o godzinie 3:00 w budynku przy ulicy Metalowej, stawiając na nogi całą rodzinę. Jak podają mieszkańcy, wybuch wstrząsnął budynkiem, a potem rozległ się hałas tłukących się dachówek. Następnie zapanowała chwilowa cisza, która szybko została przerwana przez zawalenie się ściany w sypialni. Runięcie ściany odsłoniło widok na pożar w sąsiednim mieszkaniu.

Mieszkańcy dostrzegli syczącą butlę z gazem, z której wylatywał strumień ognia. W związku z zagrożeniem natychmiast ewakuowali się z budynku, zostawiając wszystkie swoje rzeczy. Ogień bardzo szybko się rozprzestrzenił, doprowadzając do utraty majątku rodziny.

Pożar spowodowała eksplozja butli gazowej o wadze 11 kg. W akcji ratunkowej uczestniczyło wielu strażaków. Na skutek pożaru ucierpiała jedna osoba, którą przewieziono do szpitala.

W celu wsparcia poszkodowanej rodziny zorganizowano zbiórkę w internecie, gdzie każdy może dorzucić swoją cegiełkę. Rodzina potrzebuje 500 tys. zł na odbudowę swojego domostwa.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Protest pod urzędem miasta przeciwko wycince lasów: Jaśkowiak chce wyciąć nam płuca (gloswielkopolski.pl)

Płk SG Monika Musielak z awansem na komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej (gazetalubuska.pl)