w

W wypadku na Słowacji zginęła rodzina z Polski. Cztery osoby nie żyją, ocalało 5-miesięczne dziecko (zakopane.naszemiasto.pl)

Wstrząsająca tragedia dotknęła jedną z polskich rodzin, która przebywała na Słowacji. W wyniku wypadku samochód rodziny uderzył w drzewo, co doprowadziło do śmierci czterech osób. Na szczęście, 5-miesięczne dziecko, które również podróżowało tym samochodem, nie doznało żadnych obrażeń.

Jak poinformowali funkcjonariusze policji, do śmiertelnego zdarzenia doszło około godziny 08:00 na autostradzie D1 między Bratysławą a Trnawą, gdzie bus marki Fiat Ducato uderzył w drzewo. Samochód miał polskie numery rejestracyjne. W pewnym momencie kierowca stracił panowanie nad autem i z nieznanych przyczyn zjechał z drogi.

Strażacy oraz ratownicy medyczni, którzy przybyli na miejsce, musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby wydobyć poszkodowanych z rozbitego samochodu. Słowaccy strażacy informują, że pracowali jednocześnie nad reanimacją jednej z poszkodowanych osób. Niestety, 35-letni rodzice oraz 62-letnia pasażerka nie przeżyli tego tragicznego wypadku. Śmierć na miejscu poniosła również czteroletnia córka. Strażakom udało się wyciągnąć dziewczynkę z wraku, ale nie udało się jej ocalić.

Na szczęście jeden pasażer wyszedł z wypadku bez żadnych obrażeń. Ocalałym jest 5-miesięczne dziecko, które jest zdrowe i obecnie poddawane badaniom. Rodzina z Polski została już powiadomiona i zmierza na miejsce, aby zaopiekować się maluchem.

Rodzina, która zginęła w wypadku, pochodziła z rejonu Żywiecczyzny. Wyjaśnianiem okoliczności i przyczyny tej okropnej tragedii zajmuje się słowacka policja.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Rozpoczął się drugi etap testów MEVO 2.0. Udział w testach jest bezpłatny (dziennikbaltycki.pl)

Uroczystości na Nikiszowcu z okazji święta Krajowej Administracji Skarbowej (dziennikzachodni.pl)