w

Upubliczniał nagrania, na których znęcał się nad kotem. Prokurator domaga się 2,5 roku więzienia (dziennikbaltycki.pl)

W trakcie procesu w Sądzie Rejonowym w Gdyni prokurator złożył wniosek o wymierzenie kary więzienia dla 24-letniego Kacpra B. Zdaniem śledczych mężczyzna brutalnie znęcał się nad kotem, a do tego nagrywał swoje czyny i publikował filmy w sieci. Jego zachowanie wywołało szok i oburzenie w całej Polsce.

Zgłoszenie o okrucieństwach wobec zwierzęcia i udostępnianiu drastycznych filmów na mediach społecznościowych dotarło na policję w lipcu 2022 roku. Mężczyzna torturował kota na różne sposoby i nagrywał swoje czyny, a następnie publikował je w internecie, dołączając do nich szokujące komentarze.

Śledczy odwiedzili mieszkanie w północnej części Gdyni, gdzie zatrzymali Kacpra B. i zabezpieczyli jego telefon komórkowy. Okazało się, że podejrzany miał nie tylko nagrania z męczeniem kota, ale również z pornografią dziecięcą.

Proces Kacpra B. zbliża się ku końcowi, a prokurator domaga się kary 2,5 roku więzienia i 10-letniego zakazu posiadania zwierząt. Partnerka oskarżonego również stanie przed sądem za dopuszczenie Kacpra B. do znęcania się nad kotem. W jej sprawie prokurator domaga się 10 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata, a także 3-letni zakaz posiadania zwierząt.

Wyrok zostanie ogłoszony 3 kwietnia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Cmentarzysko rozbitych traficarów w sopockim kompleksie leśnym (www.trojmiasto.pl)

„Kuchenne Rewolucje” Magdy Gessler w Bobowej. Paleta Smaków to teraz Karczma Śliwkowa Bobowa (zakopane.naszemiasto.pl)