w

Ukrainiec przewoził znaczne ilości mefedronu. Tłumaczył policji, że to sól drogowa (dziennikbaltycki.pl)

W środę w nocy policjanci schwytali młodego mężczyznę z Ukrainy, który miał w samochodzie ponad 800 porcji mefedronu i marihuany. Został aresztowany i doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzut posiadania nielegalnych substancji odurzających.

W zeszłym tygodniu funkcjonariusze na ul. Wyczółkowskiego w Lublinie zatrzymali 26-letniego Ukraińca, prowadzącego samochód osobowy marki Toyota. 26-latek wjechał na ulicę z nadmierną prędkością, zatrzymując się przy posesji. Jego manewr dostrzegli policjanci, którzy zatrzymali go do kontroli.

W trakcie legitymowania mundurowi wyczuli od kierowcy zapach marihuany, co doprowadziło do dokładnego przeszukania pojazdu. W efekcie znaleziono plastikowe pudełka wypełnione białymi kryształkami. Ukrainiec próbował przekonać policję, że to jest sól drogowa.

Co więcej, odkryto również trzy zawiniątka foliowe z suszem roślinnym. A do tego Ukrainiec schował porcję suszu w bieliźnie, przyznając, że przed podróżą zapalił marihuanę.

26-latek trafił do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań na obecność środków odurzających.

Jak podają policjanci, mężczyzna miał przy sobie marihuanę i aż 802 porcje mefedronu. Prokuratura przedstawiła mu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a sąd aresztował go na trzy miesiące. Ukraińcowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

14 komentarzy

O krok od okropnej tragedii w Lublinie. Kobieta wjechała swoim porsche do żłobka (www.rmf24.pl)

Nagły atak zimy zaskoczył Trójmiasto. Olbrzymie korki, zaśnieżone drogi, liczne kolizje i wściekli mieszkańcy (dziennikbaltycki.pl)