w

Tragiczne zabójstwo 6-latki w Redzie. Podejrzanym jest ojciec dziewczynki, żołnierz Formozy (dziennikbaltycki.pl)

Prokuratura Rejonowa w Gdyni prowadzi śledztwo w sprawie tragicznego zabójstwa 6-letniej dziewczynki w Redzie. Według informacji przekazanych przez Mariusza Duszyńskiego z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, podejrzany, 32-letni żołnierz jednostki Formoza, prawdopodobnie zamordował córkę i popełnił samobójstwo.

Ciała 32-latka i jego córki odnaleziono w sobotę wieczorem w mieszkaniu w Redzie. Hipoteza śledczych wskazuje na możliwe rozszerzone samobójstwo, gdzie mężczyzna najpierw zabił córkę, a następnie siebie. Prokuratura Rejonowa w Gdyni, ze względu na związek podejrzanego z jednostką Formoza, powierzyła sprawę wydziałowi ds. wojskowych, przy współudziale żandarmerii.

Matka 32-latka zgłosiła sprawę policji po otrzymaniu niepokojącego SMS-a od syna. Po przybyciu do mieszkania znalazła ciała wnuczki i syna. Podjęto próby reanimacji, jednak mężczyzny nie udało się uratować.

Zabezpieczono pięć noży i ciało pitbulla

Na miejscu zdarzenia pracowali śledczy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, żandarmeria wojskowa oraz prokurator. Znaleziono rany na szyi dziewczynki, sugerujące użycie noża, oraz rany na ciele mężczyzny, zadane ostrym narzędziem. Zabezpieczono wiele dowodów, w tym pięć noży i ciało pitbulla.

Ciała ofiar przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Gdańsku, gdzie wkrótce przeprowadzą sekcje zwłok. Śledztwo w sprawie zabójstwa dziewczynki zostało wszczęte przez wydział ds. wojskowych Prokuratury Rejonowej w Gdyni. Rodzina i sąsiedzi podejrzanego twierdzą, że wcześniej nie były znane żadne problemy psychologiczne czy prawne mężczyzny. Motyw jego działania pozostaje nadal przedmiotem śledztwa.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Trójmieście (dziennikbaltycki.pl)

Wypadek na terenie przebudowy drogi w Lublinie. Ogrodzenie uderzyło w 11-letniego chłopca (kurierlubelski.pl)