w

Tragedia w Szczecinie. Żołnierz śmiertelnie postrzelony przez myśliwego (gs24.pl)

Dnia 15 listopada w godzinach wieczornych wydarzyła się śmiertelna tragedia, w wyniku której zginął wojskowy. Według nieoficjalnych źródeł żołnierz 12. Brygady Zmechanizowanej został postrzelony przez myśliwego. Warto dodać, że mężczyzna dopiero niedawno rozpoczął swoją służbę wojskową.

Do fatalnej sytuacji doszło w środę około godziny 21:00, gdzie żołnierz 12. Brygady Zmechanizowanej został śmiertelnie postrzelony przez osobę trzecią. Wypadek miał miejsce na Pasie Ćwiczeń Taktycznych (PĆT) Krzekowo. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Szczecinie.

Piotr Wieczorkiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Szczecinie, potwierdził informację o śmierci żołnierza 12. Brygady Zmechanizowanej, dodając, że aktualnie prowadzone są czynności śledcze i gromadzony jest materiał dowodowy.

Nieoficjalne źródła donoszą, że wojskowy został postrzelony przez myśliwego, ponieważ w tym czasie niedaleko strzelnicy przeprowadzano działania związane z odstrzałem dzików. Natomiast żołnierze pojawili się na strzelnicy nieco wcześniej.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Varia Posnania opublikowała Białą Księgę, wskazując na niezgodne z prawem statuty szkolne w Poznaniu (gloswielkopolski.pl)

Szpital w Sulechowie otrzymał dwie nowe karetki za pomoc Ukrainie (gazetalubuska.pl)