w

Sześciu mężczyzn dźgniętych nożem przed klubem w Gdańsku (www.rmf24.pl)

W sobotę w nocy doszło do niebezpiecznej sytuacji przed klubem przy ulicy Elektryków w Gdańsku. Jak informują policjanci, w wyniku ataku nożem obrażenia odniosło sześć osób. W sprawie zatrzymano dwóch podejrzanych. Policja bada okoliczności tego incydentu.

Według informacji przekazanej przez oficera prasowego Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, dyżurny przyjął zgłoszenie o ataku na sześć osób przed klubem przy ul. Elektryków w Gdańsku. Atak nastąpił 24 lutego około godziny 1:30.

W wyniku napaści pięć osób trafiło do szpitala, a jedna wróciła do domu po udzieleniu pomocy medycznej.

Sprawne działania policyjne pozwoliły zatrzymać dwóch podejrzanych, którymi są 24-letni Węgier i 30-latek z Elbląga. W trakcie zatrzymań u jednego z podejrzanych znaleziono nóż, którego prawdopodobnie użył podczas ataku na sześciu mężczyzn.

Na miejsce przybył prokurator, a policja zabezpieczyła ślady, zgromadziła materiał dowodowy, przesłuchała świadków i przeprowadziła dokumentację fotograficzną. Dochodzenie w sprawie nadal trwa, a policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności tego incydentu.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Czarnek, Wąsik i Kamiński odwiedzili Lublin w ramach „Spotkań Wolnych Polaków” (kurierlubelski.pl)

Marek Dudziński kandydatem na prezydenta Gdyni z ramienia PiS i Konfederacji (www.portalsamorzadowy.pl)