w

Marek Dudziński kandydatem na prezydenta Gdyni z ramienia PiS i Konfederacji (www.portalsamorzadowy.pl)

Marek Dudziński, radny miejski z ramienia PiS, ogłosił swoją kandydaturę na prezydenta Gdyni w nadchodzących wyborach samorządowych. Dudziński wspierany jest przez PiS i Konfederację, a jego hasłem przewodnim jest „Wspólnie naprawimy Gdynię”.

Dudziński podkreślił, że decyzja o jego starcie została podjęta w szerokim porozumieniu między PiS, Konfederacją a społecznikami. Ponadto, motywowana jest jego doświadczeniem samorządowym i pracą w administracji rządowej, m.in. jako szefa gabinetu politycznego w Ministerstwie Zdrowia za kadencji Adama Niedzielskiego.

Kandydat zapowiedział, że głównym celem jego ugrupowania jest naprawa miasta, a cały ten proces będzie realizowany pod hasłem „Wspólnie naprawimy Gdynię”. Dodał też, że kampania wyborcza rozpocznie się już wkrótce.

W przypadku zwycięstwa Dudziński planuje przegląd umów najmu w magistracie, naprawę dróg, odzyskanie miejsc parkingowych i zaniechanie zmian w planie zagospodarowania przestrzennego dla Parku Rady Europy. Jak sam zaznacza, jego celem jest sprawna działalność miasta.

Marek Dudziński (32 lata) ma wykształcenie politologiczno-ekonomiczne i od 2018 roku zasiada w Radzie Miasta. Oprócz niego w wyborach startują także obecny prezydent Wojciech Szczurek, Aleksandra Kosiorek z Federacji Gdyński Dialog oraz Tadeusz Szemiot z PO.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Sześciu mężczyzn dźgniętych nożem przed klubem w Gdańsku (www.rmf24.pl)

Andrzej Duda korzysta z uroków narciarstwa na Kasprowym Wierchu (zakopane.naszemiasto.pl)