w

Szczecińska policja zatrzymała dwóch braci. Każdy z nich uwikłany był w problemy z prawem (gs24.pl)

Policja w Szczecinie aresztowała dwóch mężczyzn, którzy okazali się braćmi. Podejrzani zostali zatrzymani za łamanie prawa, ale każdy z nich z innego powodu. Jeden z nich był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odsiedzenia ponad trzech miesięcy w zakładzie karnym. Natomiast drugi, będąc pod wpływem alkoholu, uszkodził szybę w budynku dworca PKP.

Funkcjonariusze zostali powiadomieni o nietrzeźwym mężczyźnie na dworcu PKP, który rzucił kamieniem w okno poczekalni. Po dotarciu na miejsce policjanci zastali 24-latka, który powiedział, że wraz z bratem sporadycznie odwiedzają Polskę, przyjeżdżając z Holandii. Policja informuje, że incydent miał miejsce podczas ich powrotu do domu, a podczas przesłuchania 24-latek nie mógł racjonalnie wyjaśnić swojego zachowania.

Jak relacjonuje nadkom. Anna Gembala, oficer prasowa z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, w trakcie rozmowy policji z 24-latkiem, obok mężczyzny stał jego 36-letni brat, który również został wylegitymowany. Okazało się, że jest on poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary więzienia dłuższej niż trzy miesiące. W związku z tym starszy brat trafił już do zakładu karnego, natomiast młodszy poniesie teraz konsekwencje związane ze zniszczeniem mienia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Odnowiony czołg Centurion powrócił do Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu (gloswielkopolski.pl)

Kolejne dwa potrącenia pieszych w Zielonej Górze. Policja apeluje do mieszkańców (zielonagora.naszemiasto.pl)