w

Szczecińska policja zatrzymała 38-latka poszukiwanego za pedofilię. Mężczyzna unikał kary przez ponad rok (gs24.pl)

Funkcjonariusze z Zespołu Poszukiwań Celowych z KWP w Szczecinie zlokalizowali i aresztowali mężczyznę, który poszukiwany jest Europejskim Nakazem Zatrzymania. 38-latek podejrzany jest o czyny pedofilskie. Po roku poszukiwań został schwytany i osadzony w więzieniu, gdzie spędzi kilka lat.

38-latek został skazany za czyny seksualne z nieletnim poniżej 15 roku życia, a także za nawiązanie z nim znajomości przez system teleinformatyczny w celu popełnienia przestępstwa seksualnego.

Sąd Okręgowy w Koszalinie wydał list gończy za mężczyzną, na którego nałożono karę 2 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności. Dzięki działaniom szczecińskiej policji we współpracy z niemieckimi funkcjonariuszami udało się zatrzymać 38-latka, którego następnie przekazano do Polski.

Wczoraj skazany mężczyzna został umieszczony w zakładzie karnym, gdzie będzie odbywał wyrok więzienia.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Fałszywe informacje o „betonowym strumyku” przy Forcie VIa w Poznaniu. Firma betonowa zapowiada pozew (gloswielkopolski.pl)

Potrącił pieszego w Zielonej Górze i odjechał. Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawcy (zielonagora.naszemiasto.pl)