w

Szczecin: Pobicie trzech osób w Ogrodach Śródmieście (gs24.pl)

W weekend w Ogrodach Śródmieście doszło do pobicia trzech osób, w tym syna jednego z najbogatszych mieszkańców miasta. Policja prowadzi śledztwo i kluczowym dowodem może być nagranie z monitoringu. Jednak różne wersje zdarzenia komplikują sprawę.

Pobicie miało miejsce w sobotę w nocy, a wkrótce potem pojawił się wpis w internecie, w którym autor poszukiwał świadków i wskazywał na ochroniarzy klubu jako sprawców. Jednak to nie jest pewne. Ofiary tego zajścia trafiły do szpitala, ale na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Komisariat Policji Szczecin Niebuszewo prowadzi śledztwo w sprawie pobicia, do którego doszło przy ul. Wielkopolskiej. Jeden z pokrzywdzonych zgłosił to bezpośrednio na komisariat, a policjanci obecnie przesłuchują świadków i analizują nagrania z monitoringu.

Agresywna awantura między dwoma grupami mężczyzn

W grupie poszkodowanych znajduje się syn jednego z najbogatszych mieszkańców miasta oraz brat pracownika klubu, którzy bywali tam wcześniej i byli znani właścicielom klubu. Ogrody Śródmieście są popularnym miejscem spotkań. Charakteryzują się też wygodnymi leżakami, z których można oglądać koncerty.

W piątek klub odnotował rekordową liczbę gości w tym sezonie. Gdy Krystyna Czubówna ogłosiła koniec imprezy, przy barze wybuchła awantura między dwiema grupami mężczyzn, które stały w pobliżu. Konflikt wybuchł po wulgarnym zachowaniu jednej z osób wobec barmanki.

Wśród pobitych była osoba, która obraziła kobietę za barem, co spowodowało reakcję innych osób. Doszło do rękoczynów, a całe zajście zostało zarejestrowane na monitoringu. Właściciele klubu twierdzą, że ochroniarze nie byli zamieszani w pobicie i współpracują z policją, która bada sprawę.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

10 komentarzy

Odwoływane i opóźniane pociągi na trasie Zielona Góra – Krosno Odrzańskie i Gubin (zielonagora.naszemiasto.pl)

Nagrania z szaleńczych rajdów po ulicach Krakowa i okolic. Jeden z nich zakończył się tragicznie dla 4 osób (krakow.naszemiasto.pl)