w

Święto Policji w Gdańsku. Awanse na wyższe stopnie dla funkcjonariuszy i wyróżnienia dla pracowników cywilnych (dziennikbaltycki.pl)

Wczoraj, 24 lipca, Komisariat Policji II w Gdańsku obchodził Święto Policji, podczas którego miała miejsce uroczysta zbiórka. Wybrani funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni otrzymali podczas tej ceremonii zasłużone awanse na wyższe stopnie służbowe.

Podczas obchodów Święta Policji w Gdańsku, insp. Konrad Kobierski – Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, Piotr Grzelak – Zastępca Prezydenta Miasta Gdańska, oraz ks. Bogusław Głodowski – kapelan pomorskich policjantów, podkreślili wagę tego ważnego dnia dla gdańskiej policji.

W uroczystościach uczestniczył również insp. Tomasz Hintz – Komendant Miejski Policji w Gdańsku, który serdecznie podziękował wszystkim policjantom i pracownikom komendy miejskiej za ich poświęcenie i codzienną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta.

Zasłużone awanse na wyższe stopnie

Wybrani funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku otrzymali zasłużone awanse na wyższe stopnie, a akty nominacyjne wręczali im insp. Konrad Kobierski i insp. Tomasz Hintz.

W zakończeniu uroczystości insp. Konrad Kobierski oraz Piotr Grzelak złożyli gratulacje i wyrazy uznania dla wszystkich policjantów gdańskiego garnizonu za ich zaangażowanie, profesjonalizm oraz poświęcenie w zapewnianiu bezpieczeństwa miasta.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Miejscowości nadmorskie narzekają na półnagich turystów. Na brak kultury i estetyki skarży się wielu mieszkańców i urlopowiczów (dziennikbaltycki.pl)

Krytyczny stan chodników w Krakowie. Kiwające się płyty przy ul. Westerplatte (gazetakrakowska.pl)