w

Stworzyli sztuczny tłum w autobusie i okradli ofiarę z gotówki. Policja opublikowała wizerunki podejrzanych (katowice.naszemiasto.pl)

Policja udostępniła zdjęcia osób podejrzanych o kradzież pieniędzy w katowickim autobusie. Sprawcy stworzyli sztuczny tłum, a następnie ukradli pieniądze jednej z ofiar. Funkcjonariusze apelują do osób, które rozpoznają podejrzanych, aby skontaktowali się z policją.

Zdarzenie miało miejsce 16 kwietnia w autobusie linii nr 37, który kursuje na trasie Katowice Centrum – Mikołów. Dochodzeniem w tej sprawie zajmują się policjanci z Katowic.

Sprawcy, działając w grupie, wykorzystali nieuwagę ofiary, aby ukraść jej kopertę z pieniędzmi. W ramach swoich działań stworzyli sztuczny tłum, powodując zamieszanie w autobusie, a następnie dokonali kradzieży gotówki. Ich wizerunki zarejestrował monitoring.

Mundurowi zwracają się do świadków zdarzenia, a także osób, które mogą rozpoznać podejrzanych, aby skontaktowali się z policją. Informacje można przekazywać telefonicznie lub e-mailem. Policja zapewnia anonimowość.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Autor wpisówLubi oceniaćLata członkostwa

Dodaj komentarz

Autobus elektryczny na drodze do Morskiego Oka. Pojazd jest już gotowy do testów w Tatrach (wydarzenia.interia.pl)

Dyrektor szpitala Żeromskiego kupił cygara dla Jacka Majchrowskiego. Koszty pokrył szpital (tvn24.pl)