w

Śmiertelny wypadek między Dretyniem a Miastkiem. Zderzenie czołowe dwóch osobówek (dziennikbaltycki.pl)

Na drodze krajowej 21, między Dretyniem a Miastkiem, doszło do tragicznego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Niestety, jeden z uczestników zginął na miejscu zdarzenia. Policja apeluje o ostrożność.

Śmiertelny incydent miał miejsce na DK21, między Dretyniem a Miastkiem, gdzie nastąpiło czołowe zderzenie volkswagena z toyotą. Jak podaje policja, 69-letni kierowca Toyoty zginął na miejscu, a dwie osoby poddano hospitalizacji. Sprawą zajmują się funkcjonariusze policji pod nadzorem prokuratora.

Jak informują mundurowi, kierowcy powinni zachować szczególną rozwagę na drodze. Nadmierna prędkość, wymuszanie pierwszeństwa oraz korzystanie z telefonu komórkowego mogą prowadzić do tragicznych konsekwencji.

I dodają, że w obliczu zmieniających się warunków atmosferycznych i zagrożeń na drodze bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu jest priorytetem. Zachowanie ostrożności jest kluczowe, aby uniknąć podobnych tragedii i utrzymać ład na drodze.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Jeden komentarz

Wrak tajemniczej łodzi w Zatoce Gdańskiej. Historycy mają dwie teorie (www.trojmiasto.pl)

Droga krzyżowa na Krupówkach zgromadziła setki wiernych (zakopane.naszemiasto.pl)