w

Śmiertelne zderzenie dwóch osobówek w powiecie bialskim. Nie żyje jeden z kierowców (kurierlubelski.pl)

Wczoraj rano wydarzył się śmiertelny wypadek na DW-813 w powiecie bialskim, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Jeden z kierowców zginął na miejscu, a drugi został przewieziony do pobliskiego szpitala. Na czas oględzin wprowadzono ruch wahadłowy.

Jak poinformowała kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowa z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek rano (6 listopada) na drodze wojewódzkiej nr 813 w miejscowości Zahajki (gm. Drelów, pow. bialski). Dyżurny przyjął zgłoszenie, że samochód osobowy marki VW Passat zderzył się z samochodem osobowym marki Opel Vectra.

W wyniku wypadku śmierć na miejscu zdarzenia poniósł 37-letni mężczyzna, kierowca opla. Natomiast kobieta siedząca za kółkiem volkswagena została przewieziona do szpitala z powodu poniesionych obrażeń. Jak dodaje policjantka, kobieta w momencie wypadku była trzeźwa.

Oględziny miejsca wypadku przeprowadzają funkcjonariusze z Białej Podlaskiej pod nadzorem prokuratora. Na czas działań służbowych wprowadzono na tym odcinku ruch wahadłowy. Utrudnienia trwały przez kilka godzin.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Mieszkaniec Zielonej Góry zgubił portfel z marihuaną w środku. Zguba trafiła w ręce policji (gazetalubuska.pl)

Wyłowiono ciało Grzegorza Borysa ze zbiornika wodnego Lepusz w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym (dziennikbaltycki.pl)