w

Śmiertelne pobicie 40-latka na imprezie domowej w Gdyni. Zatrzymano cztery osoby (www.trojmiasto.pl)

W jednym z mieszkań przy ul. Morskiej w Gdyni odkryto ciało 40-letniego mężczyzny. Na dramatyczne znalezisko natrafiono w nocy, 8 stycznia. Istnieje podejrzenie, że doszło do brutalnego pobicia ze skutkiem śmiertelnym. W sprawie zatrzymano już cztery osoby, ale jeszcze nikomu nie przedstawiono zarzutów.

Zgłoszenie o znalezieniu ciała 40-latka dotarło na policję z mieszkania przy ul. Morskiej. Dyżurny przyjął je około godziny 23:00 w poniedziałek. Policjanci udali się na miejsce zdarzenia i wszczęli dochodzenie, które wykazało, że mężczyzna padł ofiarą pobicia ze skutkiem śmiertelnym. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora, gromadząc niezbędny materiał dowodowy.

Jak relacjonuje podkom. Jolanta Grunert, rzecznik prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdyni, w związku ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali cztery osoby. Aczkolwiek nikt jeszcze nie usłyszał zarzutów, ponieważ w dalszym ciągu trwają ustalenia przebiegu i okoliczności tego tragicznego wydarzenia.

Należy zaznaczyć, że do śmiertelnego pobicia doszło na domowej imprezie, a wśród zatrzymanych znajduje się także partnerka zmarłego. Jak na tę chwilę prokuratura oczekuje na wyniki badań dotyczących zgonu 40-latka. Ponadto, nadal przesłuchiwani są świadkowie.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Gruntowny remont Bramy Żuraw w Gdańsku. Średniowieczny dźwig odzyska dawny blask (www.whitemad.pl)

Mężczyzna z Suchej Beskidzkiej obrażał policję i chwalił zabójstwo funkcjonariusza z Łodzi (zakopane.naszemiasto.pl)