w

Skazany za atak na kelnerkę urzędnik stracił pracę, ale dopiero po interwencji dziennikarza (epoznan.pl)

W 2021 roku urzędnik Krzysztof S. zaatakował kelnerkę w Starym Browarze. W rezultacie sprawca otrzymał wyrok skazujący, ale swoją pracę stracił dopiero po nagłośnieniu sprawy przez media.

Dnia 17 czerwca 2021 roku w restauracji „Whiskey in the Jar” na terenie Starego Browaru doszło do awantury. W trakcie agresywnej interakcji urzędnik rzekomo zaatakował kelnerkę po tym, jak odmówiła mu sprzedaży alkoholu. Świadkowie zeznali, że napastnik zachowywał się brutalnie i agresywnie, grożąc nawet ochronie i policjantom.

Policja poinformowała, że w sprawie zatrzymano dwie osoby – Krzysztofa S. i jego partnerkę. Funkcjonariusze zamierzali potraktować podejrzanego alkomatem, ale ten odmówił badania na obecność alkoholu.

Natomiast w mediach Krzysztof S. twierdził, że to kelnerka zachowała się niekulturalnie, w związku z czym skłoniła do interwencji jego partnerkę. Z kolei on sam miał zostać brutalnie zatrzymany przez ochroniarzy, przy czym doznał też obrażeń ciała, wymagających operacji. Ponadto, stanowczo zadeklarował, że nie odpuści obsłudze tego lokalu.

Wkrótce po incydencie postawiono radnemu zarzuty związane z uszkodzeniem ciała kelnerki oraz groźbami wobec personelu restauracji. Mężczyzna nie przyznał się do winy ani nie złożył wyjaśnień w sprawie.

Ostatecznie urzędnik został skazany na prace społeczne, co oznaczałoby też utratę pracy. Jednak jego przełożeni nie byli świadomi tej decyzji, dopóki całej sprawy nie ujawnił dziennikarz. Z tego powodu urzędnik został oficjalnie zwolniony dopiero w lutym.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Czterodniowy tydzień pracy w agencji LTB. Efektywne zarządzanie czasem (www.wroclawskiportal.pl)

Celowo wjechał w przechodniów w Szczecinie. 19 osób jest rannych (www.polsatnews.pl)