w

Samochód Google we Wrocławiu i innych miastach Dolnego Śląska (gazetawroclawska.pl)

Na Dolnym Śląsku pojawił się samochód Google, którego zadaniem jest aktualizacja zdjęć ulic i budynków w ramach usługi Street View. Pojazd odwiedzi różne miejscowości w województwie dolnośląskim, w tym również Wrocław.

Mapy Google, znane i używane przez miliony osób na całym świecie, wyposażone są w funkcję Street View, pozwalającą na oglądanie ulic z perspektywy fotoreportera. W związku z aktualizacją zdjęć sferycznych samochody Google z kamerami wjeżdżają teraz do Polski.

Pojazdy Google przemierzają obszary kraju, rejestrując zmiany w krajobrazie miejskim. Dzięki temu zapewniają aktualne zdjęcia ulic i budynków. Jest to część globalnego projektu obejmującego dokumentowanie świata na zdjęciach sferycznych.

Ponadto, Google zapewnia, że dba o prywatność użytkowników, dlatego stosuje zaawansowane technologie zamazywania twarzy i tablic rejestracyjnych na publikowanych zdjęciach Street View.

Samochody Google obecnie przemierzają Dolny Śląsk, odwiedzając miasta takie jak Wrocław, Legnica i Bolesławiec. Działania potrwają do listopada.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

Dr Wojciech Szewko: Morderstwo Polaka w Strefie Gazy to klasyczna zbrodnia wojenna (dorzeczy.pl)

Przewoził busem prawie 130 kg marihuany. Zatrzymano go z powodu uszkodzonego zderzaka (www.weedweek.pl)