w

Ruszyły prace drogowe na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Zerwano już połowę nawierzchni (kurierlubelski.pl)

W sobotę rozpoczęła się modernizacja ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie, która obejmuje blisko kilometrowy odcinek. Postępujące prace zapewnią drodze nową nawierzchnię, ale nie bez poświęceń. W przypadku kierowców i pieszych szykują się dwa tygodnie utrudnień.

Dnia 16 września rozpoczęto prace na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie, gdzie robotnicy planują położenie nowego asfaltu na 900-metrowym fragmencie, który rozciąga się od ul. Głębokiej do ul. Zana. Prace obejmą też skrzyżowania na tym odcinku.

W pierwszej fazie, trwającej do 23 września, zamknięty zostanie jeden kierunek ruchu na ul. Nadbystrzyckiej – od centrum miasta w kierunku ul. Zana. Natomiast ruch w przeciwnym kierunku pozostanie bez zmian.

Utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej

Kierowcy oraz użytkownicy miejskich autobusów nr 8, 14, 15, 32, 39, 40, 44 i N1 zostaną skierowani na objazdy ulicami: Głęboką, Filaretów i Zana. Warto też zaznaczyć, że w trakcie modernizacji nie będą obsługiwane przystanki Muzyczna 01 oraz Politechnika 01.

Od 24 września ruszą prace nad drugim pasem ul. Nadbystrzyckiej – od ul. Zana w kierunku miasta. Dobrą wiadomością jest to, że ruch w kierunku centrum zostanie utrzymany. Samochody zostaną przekierowane na pas przeciwny przy użyciu przewiązki pomiędzy jezdniami ul. Nadbystrzyckiej – od ul. Kredowej do ul. Głębokiej. Jeśli prace pójdą zgodnie z planem, zakończą się 30 września br.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

2 komentarze

CKZiU „Medyk” zmaga się z brakiem dyrektora. Wojewoda Dajczak uważa jest to efekt zaniedbań ze strony marszałek Polak (gazetalubuska.pl)

Jest decyzja sądu o areszcie tymczasowym w związku z tragedią w Czernikach (dziennikbaltycki.pl)