w

Rodzina ujawnia szokujące informacje o 16-letnim Sebastianie z Wrocławia, który zaginął tydzień temu (wiadomosci.wp.pl)

Od poniedziałku trwały poszukiwania 16-letniego Sebastiana z Wrocławia, który zniknął wieczorem, po wyjściu do sklepu. Po kilku dniach rodzina zaginionego ujawniła przerażające informacje o jego losie. W sprawie wypowiedziała się również policja.

W dniu 4 września, po godzinie 22:00, 16-letni Sebastian opuścił swój dom na ul. Zaporowskiej w dzielnicy Krzyki. Poinformował matkę, że idzie do sklepu po napój i zaraz wraca. Kiedy Sebastian nie wrócił o wyznaczonej porze, jego matka próbowała się z nim skontaktować, ale telefon był wyłączony.

Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie nastolatka na policję, dostarczyła rysopis i rozpowszechniła zdjęcia.

W sobotę bliscy z wielkim smutkiem ogłosili, że 16-letni Sebastian nie żyje. Wiadomość potwierdzili matka i dziadek chłopca. Okoliczności śmierci, jakie opisał dziadek, są wstrząsające. Dziadek oznajmił, że zwyrodnialcy zabili jego wnuka Sebastiana, którego znaleziono związanego i martwego na terenie Wrocławia.

Należy zaznaczyć, że wrocławska policja nie potwierdziła tych informacji. Mundurowi stanowczo zdementowali, że ciało chłopca było związane. Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie i wyjaśnia, że szeroko rozgłoszona sprawa może tylko utrudnić postępowanie. Jak na tę chwilę okoliczności nie wskazują, że doszło do zabójstwa.

Policja prosi o wszelkie informacje dotyczące osób, które miały kontakt z Sebastianem, aby doprowadzić potencjalnych sprawców przed wymiar sprawiedliwości. Można zadzwonić pod numer 600 820 008 lub skontaktować się z najbliższą jednostką policji.

Ten wpis został utworzony i przesłany przez jednego z użytkowników Spotted.pl, przy użyciu naszego prostego i szybkiego kreatora #spotów. Stwórz swój wpis!

Zgłoś

Co o tym myślisz?

Legenda

Opublikowane przez Spotter

Lata członkostwaLubi oceniaćAutor wpisów

Dodaj komentarz

8 komentarzy

    • Urszula Casti nikt go do ćpuna nie porównuje. Natomiast poczekajmy na oficjalne wyniki sekcji i toksykologii. Skoro policja już może stwierdzić że w śmierci nie stwierdzono udziału osób trzecich a dzieciak nie był ani związany ani torturowany wbrew pierwszej wersji dziadka to albo zażył coś albo zgon nastąpił z przyczyn naturalnych .A to że młodzież lubi próbować substancji nielegalnych to niestety żadna nowość.Ćpun to osoba silnie uzależniona od tego rodzaju substancji a nie używająca jej raz na jakiś czas czy początkująca .Swoją drogą- 16latek wychodzi z domu późnym wieczorem i rodzice mają to w d…. Gdzie i z kim łazi ?

Polska szlachta czarnym charakterem w nowym filmie ukraińskim pt. „Dowbusz” (dorzeczy.pl)

Mariusz Błaszczak uhonorowany Statuetką Patrona Akademickiego Klubu Obywatelskiego w Poznaniu (gloswielkopolski.pl)